Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon 2 kezes súlyzóval...

Otthon 2 kezes súlyzóval tudom magam úgy edzeni, mintha konditerembe járnék?

Figyelt kérdés
Persze tudom, megfelelő súlyokkal. Gondolom lábra nem hatékony, de felsőtestem tudom úgy edzeni itthon 2 kezes súlyzóval, mintha terembe lennék?
2015. máj. 1. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A terem sem nagy csoda. Ugyanaz van kb. mint itthon, csak van néhány gép, aminek én személy szerint nem sok értelmét látom. Megerősödni úgyis a kétkezes súlyzóval fogsz meg alapgyakorlatokkal. Apám is otthon edzett, 120 kilóval szériázott fekvonyásba, a maximuma 180 kiló volt. 80 kilóval bicepszezett, két nagy cementes zsákot elvitt a hátán, 10 km-t röhögve lefutott oda-vissza. Ezekhez semmiféle edzőterem nem kell. Biztosan jó a terem, de az itthon edzésnek a pincében vagy a garázsban, esetleg a szobában van egy különleges feelingje, amit sehol máshol nem kapsz meg.
2015. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
150-200 kilóval csak a térded teszed tönkre
2015. máj. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha kislàny vagy akkor igen. Egy férfinek nem súly. 30 ève edzek, de jó a térdem. Ennyi.
2015. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
pill tampont cserélek
2015. máj. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem agyat cserélj, kisgyerek. :)
2015. máj. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy érted izomagyat?
2015. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!