Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon 2 kezes súlyzóval...

Otthon 2 kezes súlyzóval tudom magam úgy edzeni, mintha konditerembe járnék?

Figyelt kérdés
Persze tudom, megfelelő súlyokkal. Gondolom lábra nem hatékony, de felsőtestem tudom úgy edzeni itthon 2 kezes súlyzóval, mintha terembe lennék?
2015. máj. 1. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, vagy korlátoltan kevés ideig.
2015. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért? A súlyokat tudom növelni.
2015. máj. 1. 23:07
 3/16 Tyler913 ***** válasza:

Most akkor van egy súlyzórudad,meg súlyok,és slussz?

Ha elegendő a súly,meg esetleg egy fekpad is akad,akkor azért lehet kombinálni.

Fekvenyomást,fej fölé nyomást,szűknyomást,álló bicepszet,evezést,guggolást,elemelést,kitörést,vállvonogatást kapásból csinálhatsz.

Nyilván nem fogod tudni 100%-ig úgy edzeni magad,mint egy jól felszerelt teremben,de ha most csak ez van,akkor a semminél azért ez is több.

2015. máj. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Húzódzkodórúd, pad, guggolóállvány/erőkeret kéne még.
2015. máj. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Húzódzkodó rúd: átdobsz az ajtón két törülközőt, rázárod és megnézed stabil-e a dolog. Nem a legkényelmesebb de a semmitől jobb. De evezést lehet csinálni. Egyedül a guggolás ami problémás.


[link]


De megoldhatatlan. Tákolmány de elég egy időre. Ez alá meg két hokedli és a fekvenyomás is mehet. Az alapgyakorlatok meg mennek kétkezessel, az izoláció úgysem ér semmit, ha nincs egy alapod.

2015. máj. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen kérdező, lehet.
2015. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ilyen 1 lábas "keret" legyen mert a nyakadra rántod és meghalhatsz. Biztos lehet tákolni biztonságosabbat is.
2015. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lehet persze. Zártszelvényből már egész jót lehet csinálni. Vagy veszel egy keretet ha tudsz. Az első is jó opció lehet, de a súllyal csak óvatosan. Én guggoltam keret nélkül, ráadásul úgy, hogy fel kellett vennem a súlyt és a nyakam mögé rakni. Ezt nem ajánlom, mert ha megszédülsz, akkor arcra eshetsz és szétloccsan a fejed. Inkább menj el futni, bicajozni és csinálj felhúzást. A másik opció az elöl guggolás lehet, de ennek meg van egy technikája és itt sem fogsz egy darabig nagy súlyra menni. Szóval csak óvatosan.
2015. máj. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
minek tákoltok, jó az egykezes simán.
2015. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egy szintet elérhetsz vele, de megnézném, hogy guggol valaki otthon, állvány nélkül, egykezessel 150-200 kilóval. Nekem itthon van minden, de mégis lementem terembe, mert sokkal több a lehetőség.
2015. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!