Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy nyár alatt lehet feltünően...

Egy nyár alatt lehet feltünően megizmosodni 16 évesen?

Figyelt kérdés

Hát az a probléma, hogy mivel nem vagyok izmos ezért csak pár jó csajjal tudok leállni, ha valakinek adok kölcsön sokszor nem fizeti vissza meg hasonló ilyen problémák... Van otthon 5 meg 7 kilós sín amit lehet emelgetni otthon.


Az a lényeg, hogy szeretnék valamennyire feltünőbb izmot összeszedni, hogy ne legyen ilyen problémáim... Természetesen nem uzsorás szeretnék lenni vagy egy kétajtós szekrény :)



2015. máj. 4. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek adsz olyannak aki nem adja vissza?

A nőknek nem fogsz kelleni attól hogy izmos vagy. Ha izmos vagy meg teli vagy pénzel esetleg, de csak izmosan nem hiszem ha ugyan ilyen maradsz.


3 hónap alatt nem leszel nagyon izmos. Max 3 év alatt.

2015. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 - palilaci - ***** válasza:

extreme boy


Aha. A csajok nem arra mennek, hogy kigyúrt legyél hanem arra, hogy laza, sármos, legyen egy dumád megtudd őket nevetetni és érezze jól magát melletted. Az sem hátrány ha az arcod hasonlít egy emberére. A kocka has, meg a széles vállak csak +. Nincs rajtam valami nagy izomtömeg, de már kapásból a legtöbb csaj ismerősömnek sok lennék. Akinek pedig bejövök annak bejöttem vékonyan is szóval....

2015. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elmondom mi kell a nőkhöz:

-minimum x5 bmw, de inkább Hummer/Lambo

-milliárdos bankszámlák svájcban

-drága göncök

-b¤szott nagy ház

-és utoljára: izmok

2015. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Azèrt ez is picit túlzás. Akkor nem sok embernek lenne nője.;)

Nekem mindig volt, pedig nem vagyok gazdag. :)

2015. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!