Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeritnetek koxol?

Szeritnetek koxol?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm 17 éves, 73kg.

1 ismétléses maxjai

felhúzás 190kg

fekvenyomás 130kg

guggolás 170kg

2 éve foglalkozik súlyemeléssel. Nem irígykedésből kérdezem, mert én teljesen más vonalon mozgok(street workout), csak kíváncsi vagyok :). Amúgy elég sokszor van fáslizva, tapasszal bekötve/fedve a keze-lába. Gondolom fájnak az izületei. Nem túl korai ezek szerint ez a terhelés a testének? ( mind a két kérdésre válaszoljatok :D köszi)



2015. máj. 5. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Én 16 évesen 150kilót nyomok fekve és naturál vagyok.

Nem biztos, hogy koxol.

2015. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Majd 30évesen legalább mindig leaz parkolóhelye...
2015. máj. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
De, ez még nagyon nagyon korai. Azzal nincs baj hogy korán kezdi a súlyzós edzést, de még növésben van és ezek a súlyok már tényleg hatalmas terhelést jelentenek a még fejlődő szervezete számára. Aki pedig 16 évesen 150 kg-mal fekvenyom: vagy hazudsz, vagy valamilyen csodagyerek vagy. Szerintem a legtöbb 20-30 éves örülne, ha ők is kinyomnának 150kg-t, nem hogy még te 16 évesen, aki még a határainak a közelében sincs. Esélyes hogy a barátod koxol, de ezt nem tudjuk megmondani biztosra.
2015. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem tuti, hogy koxol, vannak ilyen erősek naturálban is.
2015. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dogmatix91 ***** válasza:
100%

Ez erőemelés nem súlyemelés. Egyébként, ha versenyző szeretne lenni akkor nem korai, persze ez nem épp a legegészségesebb. Ismerek egy súlyemelő srácot, nemzetközi szinten is elég jó eredményei vannak, világversenyekre jár stb. A lényeg, hogy bizony előfordul hogy flector+cataflam kombóval tud csak edzeni. Egész egyszerűen ha valaki jó eredményeket akar elérni, akkor nem teheti meg, hogy heteket, hónapokat pihen. A súlyemelők is akkor pihennek ha komolyan lesérülnek, de ez minden sportnál így van.

Tehát nem feltétlenül kokszol, szerintem még simán vállalható eredmények, hogyha komolyan veszi a sportot.

2015. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3

Nem hazudok.

2015. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld.
2015. máj. 5. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért is lettem lepontozva? Mert azt mertem írni, hogy nem biztos hogy cuccol? Más is ezt írta, de csak engem pontoztatok le. Köszi gyerekek.
2015. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Hát én mit szóljak, inkább lepontoztak 14%-ra, minthogy gratuláltak volna...

2015. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg.:) Én gratulálok.
2015. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!