Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az idő teltével mindig nőni...

Az idő teltével mindig nőni fog/mindig nagyobbak lesznek a profi testépítők?

Figyelt kérdés
Mert a jövőben gondolom egyre jobb cuccok lesznek.

2015. máj. 7. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Persze, egésszen addig, míg az egyikük fekete lyuká nem roskad össze, és be nem szippantja az egész bolygót.
2015. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DD hát de nem akkora nem tudnak majd lenni mint HULK? :DD Majd kb. 2000 év múlva?:D
2015. máj. 7. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:
2000 év múlva ha lesz még emberiség, addigra talán az általános intelligenciaszint magasabb lesz és nem kokszolnak az emberek
2015. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a 90-es évekhez képest még esett is színvonal.
2015. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tömegben sokat fejlődtek, de a szimmetria, arányosság rovására.
2015. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eszt hogyan érted monti hogy szimetria arányosság rovására? Talán túl sokat nyomnak?
2015. máj. 7. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Hanem iszonyat nagy belük lett, szélesebb csípő. Nézd meg Arnold arányait és a mostani profikat. De kinek milyen forma tetszik.
2015. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem egyenletes a fizikumuk, erre gondolt.

Amúgy most ott van újabb "szenzációként" Big Ramy. Öt évet alatt irdatlan mennyiségű izmot pakolt fel.


Számottevően akkor nő majd az egész mezőny, ha valami új cucc kikerül.

2015. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy én is bármikor Arnoldék fizikumát választanám a mai "szörnyekkel" szemben.
2015. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem a legtökéletesebb genetikájú embere az Molnár Péter. Roh@dt kicsi derék de tank nagyságú vállak. egyszerűen hogyha lenne pénze ezt mondta is, elvileg nagyon sokra/jóval följebb jutna a testépítésben. Szerintem peti simán beférne a Mr. Olimpiára a genetikájával.

Szerintetek?

2015. máj. 7. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!