Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izmosodhatok a fegyencedzéssel...

Izmosodhatok a fegyencedzéssel, hogyha tudok egykezes húzódzkodást?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tudok pár egykezes húzódzkodást, egykezes fekvőt, egylábas guggolást. És ha így kezdeném el a fegyencedzést, akkor izmosodnák ?
2015. máj. 9. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze hogy nem
2015. máj. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2015. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért nem ? 3 hónapja kezdtem el itthon húzódzkodni meg fekvőzni (nem a fegyencedzés szerint) és 70kg vagyok, és már most megy 2 egykezes húzódzkodás és 6 egykezes fekvő. De viszont semmi izom nincs rajtam. 183cm magas és 34-es a karom.
2015. máj. 9. 18:30
 4/11 - palilaci - ***** válasza:
Tudsz de a loszart
2015. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 - palilaci - ***** válasza:
Te*
2015. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keress rá a 100 fekvőtámasz programra és kezdd el egykezes fekvőre alkalmazni. Csináld a Harcos Húzódzkodást húzódzkodásra.
2015. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

*izmosodnék


És nem tudom amúgy, ma mindenki mensizik itt, vagy mi?

A terhelést kell növelned ahhoz, hogy izmot szedj fel, és a gyakorlatokat lassan végezni. Így létrehozható hipertrófia, ha a megfelelő tápanyagok is megvannak, fogsz izmosodni.. Persze van egy határ, ami után már súlyok kellenek majd.

2015. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 egykezes húzódzkodást és 6 egykezes fekvőt tudok, és semmi izom nincs rajtam. Igaz, nem is ettem sokat a 3 hónap alatt. Napi 0,5kg kenyér disznózsírral + víz ennyit ettem. Salynos nincs pénzem kajára.
2015. máj. 9. 20:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Csináld tovább a sima huzit meg fekvőt, menjen legalább 100 fekvő és 50 huzi. Erősödj bele rendesen. Aztán jön a következő gyakorlat, abba is beleerősödsz. Mindig szépen elölről kezded és még javulni is fog. Amúgy meg biztos erős vagy. Nem mindig a méret tesz erőssé. A kinézet meg az erő nem függ össze. Az is lehet, hogy te kisebb izomtömeggel nagyobb erőt fejtesz ki, mint mások. Egyél amit tudsz és toljad neki. Ha van 200 Forintod kétnaponta akkor minden második nap tudsz venni zabpelyhet. Én most vettem 200 Forintért tisztán pelyhet a Lidlben és nagyon jó.
2015. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 - palilaci - ***** válasza:
Az nem szamit egykezes huzodzkodasnak ha a csuklodat megfogod az egyik kezeddel es ugy huzod fel magad "egy" kezzel. Azert irom mert sokan erre hiszik azt h az
2015. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!