Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Christian Bale szerintetek...

Christian Bale szerintetek naturál?

Figyelt kérdés

2015. máj. 9. 20:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A hihetetlen átváltozásai pl. hogy érte el?
2015. máj. 9. 20:15
 2/17 anonim ***** válasza:
Sok színész cuccal készül egy-egy szerepre mèg ha nem is lesznek brutàl izmosak. De annyi pènz van egy filmben, hogy megéri bevállalni. Ès nem kóklerektől szerzik a cuccot.
2015. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az.

Nagyjából ki lehet szúrni hogy ki nyomott/nyom. Pl Stallone, Rock ők mindig nyomnak. Bale nem hiszem hogy nyomna valamit, szimplán benne van neki kb. 1 év felkészülés tökéletes étrenddel, profi személyi edzővel és semmi mást nem csinál.

2015. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tyler913 ***** válasza:
Az ő szintje még elérhető naturálon szerintem. Azt viszont,hogy ő naturálon érte-el,nem lehet megmondani. De amit Monti írt,az igaz: egy filmsztárnak top formát kell hoznia egy akcióhős-szerepre,és egy százmillió dolláros film elég nagy tét ahhoz,hogy ne vacakoljanak naturálon,hanem mindent bevessenek a sikerért.
2015. máj. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Scott Adkins is cuccol(t). Bojka szerepénél ha jól tudom be is vallotta a dolgot.
2015. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, valahogy úgy, ahogy Monti írta. Viszont inkább az érdekelt, hogy maga a 90 kilós formája lehetséges-e naturálban. Ezek szerint határeset.
2015. máj. 9. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Van aki elérheti és van aki nem.
2015. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem... nem tudom :D

Azért azt figyelembe kell venni, hogy azért a filmjei között van 1 éve felkészülni és neki nem számít a pénz. Annyit és annyiszor eszik, amennyiszer csak kell, annyit aludhat, amennyit akar. A legprofibb kiegészítőket is megveheti, a legjobb magánedzőkkel edz, a lehető legmodernebb termekben. Magyarul mindent csinálhat úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva. Ráadásul a filmekben lehet variálni a kamerabeállításokkal és a sminkeléssel. Egész jól tud egy hozzáértő sminkes izmokat hangsúlyozni.

2015. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

2 filmje közt olyan átváltozásokat lenyom, hogy azt egyszerűen lehetetlen lenne orvosi segítség és mindenféle hightech szuri nélkül kivitelezni...

[link]

2015. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Százhúsz(kg) jól írja, nem lehet rövid idő alatt 30kg szinte tiszta izmot felpakolni naturálban, hiába a jó étrend és alvás.
2015. máj. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!