Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert van az hogy tornazas...

Miert van az hogy tornazas utan mindig elgyengulok szedulok es hanyingerem van? Elotte egy oraval pedig soha nem eszek.

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 10:11
 1/6 anonim válasza:
Vérnyomásod rendben van?
2015. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem menny dokihoz lehet, hogy a vérnyomás.
2015. máj. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért egyből ne "menny"(:DD)dokihoz.

Hogy néz ki a napi táplálékbeviteled? Edzés miből áll?

2015. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy sok gyors felszívódású szénhidrátot eszel meg edzés előtti órákban. Ez nem minden esetben célszerű, felnyomja a vércukrodat, ami edzés közben hirtelen leesik. Ezért simán lehetnek olyan tüneteid edzés közben/után, amit leírtál.
2015. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy szimplán leesik a végére a cukrod, próbáld ki, hogy edzés után azonnal eszel gyors felszívódású ch-t.
2015. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet vernyomas problemarol van szo...ugyanis tegnap tortent hogy siman csak setaltam es megszedultem meg elfeheredett a szam.Azt hittem elajulok..es ez ketszer is megesett tegnap.De amikor merik a vernyomasom akkor mindig rendben van.
2015. máj. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!