Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A scitek 100% Whey protein...

Noname152678 kérdése:

A scitek 100% Whey protein professional-rol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Fel eve jarok rendszeresen kondizni. Kisse tulsulyos vagyok es ez vegett fokent mellre es hasra eddzek erzem hogy erosodok de ez kulsore alig latszik ezert, el szeretnem kezdeni vizzel turmixolva ezt a feherjet es azon gondolkodom hogy ettol nem leszek az a felfujt lufi ugye? Akibe alig van ero de rohadt nagy izmai vannak. Mert en azt szeretnem hogy atdolgozzam a hasamat es a mellet izomma es ebben megfelelo segitseget nyujt-e ez a feherje?

2015. máj. 14. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Epres fehercsokis finom deszert. Erni nem sokat er sztem.
2015. máj. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyerekek, tényleg.... 100 oldal a sárga kapszula, annyi időt megspórolnátok.


Akkor vegyük sorban:

A fehérje turmix jó dolog, fog segíteni, mert tiszta tápanyagot juttatsz be, de rendes étrend nélkül édes kevés. Csak shake-n élni pedig nem lehet, mert nem arra van kitalálva az emésztőrendszer.


Továbbá nincs olyan, hogy zsírt izommá alakítani nincs... Miért? Mert... Varázsolj már nekem a bolti zsírból csirkemellet. Nem megy? A testednek se.


Szálkásító étrend kell, és mivel gondolom semmilyen étrended nincs, ezért lehet egyszerűbb lenne a shop.builder.hu cikkei között körbenézni. Azok alapján könnyű egyet összerakni.


Ha és végezetül: a fehérje shake táplálék, nem doppingszer, nem leszel tőle felfújt.

2015. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok "akikbe alig van ero de rohadt nagy izmaik vannak" 300-400 kiloval huznak fel, annyit te arrebb guritani se tudsz szoval nyugodtan felejtsd el ezt a frusztralt cicafiuk altal terjesztett tevhitet.
2015. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!