Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért jobb a fehérje+ch mint...

Miért jobb a fehérje+ch mint egy kész tömegnövelő pl jumbo prof?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam hogy, ne jumbo prof-ot vegyek hanem dobjam össze én a turmixom. Mitől lenne jobb azon kívül hogy olcsóbb? Minőségben melyik lenne a jobb a jumbo prof vagy a 100% whey protein prof + vitargo? Összetételbe én a jumboba több mindent látok de nem értek hozzá ezért kérem tanácsotokat, véleményeteket. Előre is köszönöm!

#fehérje #Jumbo #CH #tömegnövelő #Vitargo #100 whey protein professional
2015. ápr. 12. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb, mert így kedvezőbb arányban tudod keverni magadnak a tápanyagokat és pl reggel is ehetsz a fehérjéből egy kupac cukor nélkül. De tőlem azt veszel ami akarsz. :)
2015. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a zöld jumbot használom már egy ideje, nekem kényelmesebb így, meg ugye azért a fehérje+ch mellett van benne még pár dolog. Viszont nekem van mellette még fehérjém is.

Igazából azt választhatod amelyik szimpatikusabb.

2015. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!