Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A testépítőket akik szteroidok...

A testépítőket akik szteroidokat használnak nem zárják ki a versenyről?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.Akkor majd' mindet kizárhatnák.
2015. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha kizárnák őket, nem lenne verseny se.Ez egy nyílt titok hogy mindenki használja de senki se beszél róla, hanem homokba dugják a fejüket.Biztos vannak olyan versenyek ahol kizárják a doppingolókat de elég kevés az ilyen verseny én úgy gondolom.
2015. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom éppen ezért nem értem ezt.
2015. máj. 15. 21:16
 4/13 anonim ***** válasza:

:DD akkor a MR. Olimpián ekkorák lennének kb.:

[link]


Ez helyett:

[link]

2015. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én még mindig többre értékelem azt mint aki mesterséges szarokkal visz magára izmot.
2015. máj. 15. 21:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy te nem vagy azzal tisztában, hogy mindenkinek van egy naturál potenciálja, aminél nagyobbra nem nőhet, és az nagyon messze van a komolyabb versenyek szintjétől. Aki versenyezni akar egy kicsit is komolyabb szinten, annak már muszáj tolnia a cuccot, nincs választása. Ahogy már előttem is mondták, verseny sem lenne szteroidok nélkül...
2015. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De ha meg tiltanák a szteroidokat és csak naturálba lehetne nyomni akkor lenne esélye a komolyabb versenyeken hiszen a vetélytársak sem kokszolnának. Na mindegy köszi a válaszokat.
2015. máj. 15. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Most is vannak versenyek, amin tiltott, de lósz.art nem érnek el a tiltással, simán átmegy a teszteken mindenki.


Sőt, a legtöbb sportban tiltott a teljesítményfokozó szerek használata, mégis mindenki tolja.

2015. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az szerinted fair hogy valaki 4mg tesztoszteront valaki pedig 12 mg-ot termel egy nap?


Egyébként sem "mesterséges" vagy "természetes", a tested is kémiai vegyületekből áll. Ezeket a kategóriákat az emberek alkották, tesztoszteron, növekedési hormon, inzulin a te testedben is van ebben a pillanatban. Ha nem lenne meghalnál.

2015. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A többi sportoló is használja a doppingszereket, csak ők nem izmosságra edzenek, vagy másak a szerek.


Egyébként vannak "naturál" versenyek doppingtesztel és hazugságvizsgálóval.

2015. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!