Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van naturálba edzeni?

Mi értelme van naturálba edzeni?

Figyelt kérdés
3 éve edzek naturálba. Haverom lejött a terembe és egy kúrával többet ért el mint én a 3 év alatt.
2015. máj. 16. 14:18
 1/5 Tyler913 ***** válasza:
82%
Majd nézd meg kúra után.
2015. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
ha az a célod, hogy a koxos haverodnál nagyobb legyél, akkor semmi értelme. De én pl alapvetően azért edzek, hogy sportos, egészséges testem legyen. Ehhez segít hozzá a jó kajálás is. Ha versenyezni akarsz, akkor persze bekerülsz a maximalizmus mókuskerekébe, egy adott szinttől mindenki cuccozik, neked is csak úgy van esélyed. Aki koxol, áltlaában nem egy kúrát csinál, hanem utána még egyet és így tovább...szóval még ha egytől nem is lesz semmi, de azért hosszú távon semmiképpen sem egészséges dolog (sőt, bizonyos szint felett meg nagyon káros)
2015. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a naturál edzésnek az az értelme, hogy jól érzed magad, ha nem zabálod szét magad akkor még egészséges is lehetsz, bizonyos értelemben véve pedig szép is (gondoljunk akár az idealizált férfi test szépségére).


De gondolom mindenki más miatt edz, engem ezek érdekelnének, ha lenne időm gyúrni. Mondjuk a bunyó jobban érdekel, úgyhogy inkább azzal kapcsolatban gyakorlok, de én pl. szórakoztatónak is találom a kemény, súlyzós edzést, szóval szerintem egy örömforrás ha jól csinálod. Naturálban, csak magáért az edzésért.

2015. máj. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szuperpocok ***** válasza:

Előbb azt javaslom, hogy érd el a természetes határaidat naturálban.

Nagyon sokan vannak azok, akik már ezen is gyorsan túl akarnak esni, jól tönkre is teszik a hormonrendszerüket. Büdös nekik a meló.


Szteroidokat, és teljesítményfokozó szereket lehet okosan, és ésszel is használni. Szigorú orvosi felügyelet mellett.

2015. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koleszterinszintcsökkentőt is lehet orvosi felügyelet mellett szedni, ami azt illeti pont olyan káros és szar mint orvosi felügyelet nélkül :D
2015. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!