Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van annak valami értelme ha...

Van annak valami értelme ha tömegnövelő étrend mellett szálkásitó edzést csinálok? Edzést úgy csinálnám hogy kevesebb súllyal többet. Igy a tómeget is növelnék de nem híznák el

Figyelt kérdés
nem akarok Arnold lenni...csak pár centit bicepszre és mellre...92kg voltam 41es bicepsz...most 86kg 39bicepsz...ezt szeretném vissza szedn
2015. máj. 9. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy szálkásító edzés. Vagy tömegelsz, vagy szálkásítasz ( esetleg súlyt tartasz ), ez étrend és nem edzés függő.
2015. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szàlkásító edzés. Tévhit, hogy kis súllyal kell szàlkásítani. Google: szàlkásítàs tévhitek.
2015. máj. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Butaság amit csinálsz, olvasd el amit Montez írt. Szálkásító edzés meg nem létezik.
2015. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem leszel Arnold, akár mit csinálsz. :D

Nincs szálkásító edzés, én is megerősítem. Csak az étrenden múlik, semmi máson. Tömegelni is tudsz 30-50-es ismétlésekkel, meg szálkásodni is tudsz 5-6 ismétlésekkel. Nem függ össze a zsírégetés hatékonysága a súlyzós edzés közben végzett ismétlések számával.

2015. máj. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!