Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Keresek olyan termet ahol...

Keresek olyan termet ahol onkiszolgalo a terem!?

Figyelt kérdés
Olyan fitnesz termet keresek ahol egy kartyaval van megoldva a bejaras,es nemdolgoznak a pultnal.egy onkiszolgalokent mukodo fitneszt keresek.van ilyen pesten valahol ?
2015. máj. 24. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez mire jó?
2015. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom éjszaka van ideje gyúrni.
2015. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Gildák azok 0-24-es termek.
2015. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

nem hallottam még ilyenről, de meglepő lenne, ha lenne ilyen hivatalosan. egyrészt, mi garantálja ha nincs személyzet, hogy mondjuk nem viszed haza a súlyzót, nem rongálsz meg semmit, vagy egyszerűen nem mentek be egy kártyával 10-en (ok, ez valami forgó ajtóval még megoldható lenne).


Másrészt, ha bármi történik a teremben, baleset, sérülés, és tök egyedül vagy bent, akkor nem kaphatsz sem segítséget, szerintem ezt csúnyán rá lehetne verni később a terem üzemeltetőjére.


Gildák amúgy valóban 24 órásak, más nem nagyon jut eszembe a nagyobbak közül, kicsi klubok között lehet, hogy akad.

2015. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyilván egy komolyabb terem sincs ami így csinálja mert olyan könnyen eltűnhetnének a súlyok hogy a teremből fél év alatt nem sok maradna:)
2015. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fél év? Túlbecsülöd az időt... jelentősen :))


(amikor még viszonylag drágább termekben, személyzet mellett is vannak problémák, akkor mi lenne egy ilyen kulcsos helyen :))

2015. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy Cutler GYM-hez kellene fél év hidd el:)

Gyanús lenne ha egy gépet egészben vinnél ki, vagy naponta 24x jönnél ki és be.

2015. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mire észrevenné valaki, hogy 24x jöttek ki be, addigra üres lenne a terem :)


Sosem becsülöm alá az embereket ha valami eltulajdonításáról van szó :S

2015. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam ilyen terembe, de Norvégiában. Ott is alá kellett írni egy papírt, hogy saját felelősségedre, van amit nem lehetett használni (pl nem szerették ha nagy súllyal nyomsz fekve egyedül) és csak 1 hónap után kaptam kártyát, amikor már tudták, hogy nem vagyok hülye és nem ejtek a fejemre semmit.

Viszont mindenhol kamerák voltak, valószínü nem azért mert arra gondoltak, hogy lenyúlok valamit, hanem mert ellenőrizték, hogy ki volt bent éjszaka és mit csinált. Nem volt-e veszélyes.

2015. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer nyitnanak egy ilyen termet itt borsodba....
2015. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!