Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szteroid és a fehérje egy...

A szteroid és a fehérje egy és ugyan az?

Figyelt kérdés

vagy van valami különbség, és ha van mi az?

Bocsi a béna kérdésért de még nagyon új vagyok ebben a témában és szeretnék tisztában lenni mielőtt elkezdek valamit



2015. máj. 24. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

igen, azért van rá két tök különböző szó.

[link]

[link]

2015. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a szteroid az lipid, a fehérje pedig kvázi aminosavakból álló molekulákat jelent.


A hétköznapi értelemben viszont a szteroidot doppingszerekre értik, tesztoszteronkészítményekre, a fehérje pedig egy az egyik tápanyagfajta, amit fogyasztunk. Fehérjéből épül fel az izomzatunk többek között. Hús = fehérje.

2015. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. A húsban szteroid van, ezt mindenki tudja.
2015. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából koleszterint lehet bevinni hússal, az is szteroid.
2015. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem ugyanaz, pl a szteroid/Danabol az, amit monti szed, a fehérje pedig az, amit a naturál gyúrósok.
2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5. ezt te mindenhova beírod,már kezd unalmas lenni,még ha igaz is lenne akkor is mindenki leszarná
2015. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"a szteroid/Danabol az, amit monti szed, a fehérje pedig az, amit a naturál gyúrósok"


LoL, én ezt még nem olvastam pedig mostanában elég sok időt pótcselekszem itt a fórumon, de bakker, ez a definíció :D


Neeee... amúgy nekem persze tök irreleváns ki mit eszik/szed/lő/szív

2015. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!