Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban nem annyira káros a...

Valóban nem annyira káros a stana?

Figyelt kérdés

Kicsit olvasgattam ezekről a szerekről és mindenhol azt olvastam, hogy Stana egyátalán nem veszélyes főleg egy 100 szemes kúra nem. Erről mi a véleményetek?

Szerintem butaság májat biztos hazavágja.


2015. máj. 25. 13:25
 1/5 Szergej55 ***** válasza:
Próbáld ki, aztán írd le a tapasztalatod.
2015. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mihez képest nem káros?

pl egy john deere tavaszi szántás közben nagyobb kért tud benned tenni, ha elé állsz.

csak viszonyítás kérdése, és máris a legjobb dolognak vélheted:)

2015. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl. Májat ahogy írtam tönkrevágja nektek mi a tapasztalatotok? 100 tabi még semmi se?
2015. máj. 25. 14:40
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon értek hozzá ,de tuti nem a legegészségesebb dolog...és megéri neked ,ha esetleg késobb egészségugyi problémaid lesznek?
2015. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
jajj istenem a fsz kivan már az ilyen nyomorult kérdésekből.nem káros kit érdekel?én is anno mikor elkedtem ezzel akartam kezdeni mert hogy nem káros.aztán még se ezzel kezdtem.de itt nem a 100 szemen van a hangsúlyt.gyógyszert beszed egy egészséges ember az baj.a másik baj hogy gondolod te pont 100 szem után megálsz majd ugye???persze.én is ezt hittem.aztán vége lett az enanthát kúrámnak,váltottam sustára meg methára,boldi,deca,wini jött utána nyáron már trenbolone.nem azzal a 100 szemmel van a baj kit érdekel.
2015. máj. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!