Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Második kiegészítőnek tömegnöv...

Második kiegészítőnek tömegnövelőt, vagy további fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés
Tejsavófehérje koncentrátum mellé tehát inkább valami étkezést kiegészítő kevert fehérjét, vagy tömegnövelőt? Kicsit nehezen fedezem a fehérjeszükségletet sajnos (elég sok megy be nem állati eredetűből). Tömegnövelő helyett pillanatnyilag szőlőcukrot viszek be.

2015. máj. 26. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek vennél kevert fehérjét, ha van tejsavó? Ezzel nem egészíted ki a fejérjebeviteled, vagy hogy gondolod? Minek költenél még tápkiegre, ha nem tudod fedezni a rendes kaját? Miért eszel szőlőcukrot tömegnövelő helyett? Bocs, hogy kérdéssel válaszolok, de nagyon nem stimmelnek így a dolgok. A lényeg, hogy ne tápkiegre költs, hanem húst vegyél. Semmivel sem drágább.
2015. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, lehet, hogy én nem vagyok tisztában néhány dologgal, de az is lehet, hogy mégis, csak slendriánul fogalmaztam. :)


- A tejsavófehérje gyors felszívódású, így edzés után használom. De van designer fehérje,ami arra való elvileg, hogy a lassú felszívódása miatt nap közben is lehessen használni, urambocsá étkezés kiegészítésére. :)


- Tömegnövelőt is edzés után innám, de helyette szőlőcukorból viszem be a gyors szénhidrátot.


Nem nem eszek elég makrotápanyagot, hanem a fehérje nagy részét mondjuk növényiből viszem be


Ennek fényében kérem szépen a választ tehát az eredeti kérdésre. :)

2015. máj. 26. 12:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a tömegnövelőt. Mi értelme lenne tömegnövelőt venni? Tejsavófehérje koncentrátum + dextróz, ennyi, nem kell más edzés után...

Tejsavófehérjét meg fogyaszthatod napközben is.

2015. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Multivitamint vegyél mellé.
2015. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!