Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a BiotechUsa porok mire jók?

Nagy Emese Réka kérdése:

Ezek a BiotechUsa porok mire jók?

Figyelt kérdés

kondizni fogok, és szeretném tudni hogy mire jó vagy melyik terméket vegyem, ezek közül ami árban is megfelelő. Hogyan, mikor kell alkakmazni.

Felhasználható és normális válaszokat adjatok, köszönöm!!!



2015. máj. 26. 14:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A kérdés szintjéből látszik, hogy az étrended sincsen még rendben. Ezért az étrendKIEGÉSZÍTŐ számodra fölösleges.

Járj utána a dolgoknak, és ha megtanultad az alapokat, rendbe tetted az étkezéseidet, utána jöhetnek a kiegészítők ilyen sorrendben: vitamin/ásványi anyag/ízületvédő, fehérje, edzés utáni szénhidrát, stb stb..


Javaslom tanulmányozásra: body.builder.hu

Jó edzést!

2015. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

JA és részemről lezártam a témát.


Üdv: A hülye válaszoló.

2015. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azert vagy egy troll kedves #3 mert igy kezdted hogy: "nem elek ilyenekkel". Ha valaki megkerdezi hogy tomegeleshez jo-e a bab es a lencse nem fogom beirni azt hogy nem elek ilyenekkel, mert az csak szandekos ertelmetlen kotekedes es trollkodas.

Gondolom azon a szellemi szinten lehetsz hogy " tele vannak szteroidokkal", "nem fog majd felallni", "felfujt muizmaid lesznek tole" stb. Keretik nem terjeszteni a butasagot az intelligencia szoval meg szerintem foleg ne dobalozz.

2015. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Adtam neki normális tanácsot, mi a gond?
2015. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
az a gond hogy nem adtál
2015. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jó akkor kapjatok rákot :) Ti nem adtatok neki semmit, csak provokáljátok a másikat.


Na hajrá, nyomjátok a pirosat.

2015. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
amennyi eszed bármit írhatunk,úgy se fogod fel
2015. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
koszonom,es egy szoval sem irtam,h ki is fogom probalni, csak h mire jo, meg ugy gondolom azert gyakorikerdesek a neve mert itt barmit megkerdezhetek. Koszonom az engedelyt ha esetleg maskor is kerdeznek :D 👏
2015. máj. 28. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!