Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a BiotechUsa porok mire jók?

Nagy Emese Réka kérdése:

Ezek a BiotechUsa porok mire jók?

Figyelt kérdés

kondizni fogok, és szeretném tudni hogy mire jó vagy melyik terméket vegyem, ezek közül ami árban is megfelelő. Hogyan, mikor kell alkakmazni.

Felhasználható és normális válaszokat adjatok, köszönöm!!!



2015. máj. 26. 14:14
1 2
 1/18 anonim válasza:
66%
Miért itt kérdezel róla, mikor a termékek leírásában mindig ott szerepel hogy az adott termék mire jó? Menj fel a shop.builder.hu -ra, keress rá a BioTech termékekre, válassz ki egyet és olvasd el a leírást. Az adagolás is le van írva. Gondolod hogy itt mindenki fejből ismeri ezeket a termékeket eladói szinten? Javaslom olvasd el a Sárga kapszulát mielőtt bármibe is bele kezdessz...
2015. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Disznótáp olcsóbbra jön ki.

Por por, táp táp.

Nem mindegy?

Van benne fehérje, rost, összetett szénhidrát.

Kell ennél több?

2015. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
A kérdező nyilván tapasztalatokra kíváncsi. Nos nekem nincs és nem is lesz, mert nem élek ilyenekkel. De úgy gondolom egy nagy marhaság az egész bodybuilder poros malterkeverő poharas cucc. Ha egészséges normális esztétikus testet szeretnél egyél egészséges ételeket, csökkentsd a szénhidrátot és eddz normálisan heti 3-4szer. Ennyi a dolog lényege.
2015. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, akik nem tudják mi, micsoda, azok miért érzik úgy, hogy szükségük van rá? Egyébként étrendkiegészítők, ami a már meglévő étrendedet egészítik ki annak függvényében, hogy miből nem tudsz bevinni megfelelő mennyiséget.
2015. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
akkor zabáljátok, szerintem korrekt választ adtam, látom féltékenyek vagytok az intelligenciámra :) lehet ezt is lepontozni :))) felfújtak
2015. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

a nagyrésze mondhatni élelmiszer, pl fehérje, vitamin, ásványok


Van egy ingyen és legálisan letölthető rövid de nagyon jó könyv, Sárga Kapszula a címe, ha rákeresel megtalálod, ott sokmindent leír az edzésről, egészségről, ezekről a porokról és még sok ahznos dolgot ami kell ahoz, hogy pl ne áts magadnak többet az edzéssel mint amennyit segítesz!

2015. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%
49%-os gyenge troll vagy:(
2015. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"Felhasználható és normális válaszokat adjatok, köszönöm!!!"

most melyik a hasznos válasz?xddd

2015. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Úgy tudom a troll az aki hülye válaszokat ír, én normális választ adtam és mégis le lettem pontozva. Bocs.


Egyébként nem a válaszadó százalékát kéne nézni, hanem magát a választ és abból kiderül ki a valódi "troll".

2015. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49% segghülye
2015. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!