Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok naturálban...

Mit gondoltok naturálban mennyi fehérjére van szükségünk egy nap? Valóban 2-3 g/ttkg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 27. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én 1.8-2 körül vagyok, így jöttem le 105 kilóról 70re, és nem hiszem hogy sok izmom ment le.
2015. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én 102 kg vagyok nem natúr,és amúgyis imádok zabálni el sem tudom képzelni,hogy lehet napi fél kiló csirkén élni,ma reggel felkeltem 10 kor és 2 kor már el is fogyott a fél kiló és általában hajnali 3 ig fent vagyok,fél kiló hús kisütve basszus jo ha 3-4 nagyobb szelet lesz.én napi másfél-2kiló csirkét eszem meg túrót 250gram,és 10-15tojásfehérje.nagyjából 3/tskg-t számolok 102 kilóhoz plussz diéta van meg megy a cucc,és imádok enni=D
2015. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az mondjuk jó, mert én pl. utálok enni, igaz húsból én is megbírnék enni többet, de a rizzsel a péniszem ki van. De muszáj. :D
2015. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
rizs a legegyszerűbb,sőt tömegelesem alatt télen napi 1kilót ettem minden retkes nap:Dde úgy csinálom hogy 100gram rizs mellé egy ku.rva nagy pohár víz be a rizs aztán öblitem is a vízzel,igy simán megy:D
2015. máj. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

puhára főzöd és meg sem kell rágni mi? :-)


@ Békakrokk

Azt a 2 gr/ttskg-t tudom, hogy nem építi be a szervezet egy az egybe izomba, de ezen a szinten még talán hasznosítani tudja az anyagcsere. Javítja a szervezet a hibákat sejtszinten, a sérült izmokat, idegeket regenerálja, hormontermeléshez is kell, esetleg energiaraktárba is beépíti, stb.

2015. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem beszélve az immunrendszerről, azt is erősíti.
2015. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
az meg a másik dolog hogy az alatt a "kevés" idő alatt mig edzek már rájöttem hogy jobb a sokkal több fehérje nem azért eszek ennyit mert épp nincs mire költenem a pénzt.szívesbben bevágnék egy pizzat reggelire ebédre vacsorára is családit minimum:Dde a testépítés egyik legszebb dolga hogy az ember figyeli a testét tanulmányozza egy idő után az összes apró jelet észreveszed,mikor mit hogy csináltál,így ettél és így nézel ki akkor másik nap ebből viszel be többet stb.és sokkal jobb formában vagyok ha 300gram fölött tartom a fehérjebevitelem.voltak napok amikor iszonyat csóróság miatt jóval kevesebbet tudtam 200körül és leromlott a forma idővel
2015. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81 kg vagyok, megvan a napi 2 g/ttskg fehérje, és ha emellett elcsábulok csak egy pár napig péktermékekre, sütire meg egyéb szémhidrátbombás kajákra, már szalad is fel a mérleg mutatója akár 85 kg-ig is. Ahol már nagyon fedett vagyok és nagy a hasam. Úgyhogy nekem nagyon oda kell figyelni a szénhidrátra egész évben.
2015. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na igen, de nálad a 3 g/ttskg-ot segiti visszatartani a cucc. Egy naturál gyerkőcnek, mint nekem, szerintem felesleges. Nem lennék tőle jobb formában akkor se ha 4 g/ttskg-ra felvinném. Igaz nem is próbáltam még, de annyi tapasztalatom van, hogy ha picit jobban megtolom a fehérjebevitelt, akkor szinte teljesen le kell venni a szénhidrátot, különben zsírosodok.
2015. máj. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
12es te milyen magas vagy 102 kilóhoz?
2015. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!