Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Uzsonnára suliban mi a jobb?...

Uzsonnára suliban mi a jobb? Puffasztott rizs (néha joghurtal), turós burek vagy hamburger?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Hamburger tömegelésnél nem rossz. Ez a CT Fletcher út.


A túrós burek a szerb erősemberek étele, tömegelésnél beleférhet.


Puffasztott rizs, joghurt se rossz, de ebben nincs elég massza.


Neked kell beilleszteni a megfelelőt az étrendbe.

2015. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a teljes kiőrlésű kenyér tükörtojással sem rossz, plusz valami zöldség.
2015. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

az, amiből fedezni tudod a makrotápanyagszükségleted. szerintem a legegyszerűbb (ezért csinálják sokan) csirkemell, puffasztott rizzsel, vagy főtt rizzsel, vagy zabbal.

lisztes pékárut én a helyedben nem ennék.

hamburgert el tudok képzelni olyat, amit otthon megcsinálok olyanra, hogy megfelelő legyen, de ugye nem a mekis változatról besézlünk?

2015. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Egyébként nem vagyok hizékony.

2015. máj. 28. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod mi lenne a legjobb? Tk kenyér, csirkemell, saláta szendó. A fentiek se rosszak,de nem tudjuk megmondani neked mi a legjobb, mert nem tudjuk tömegelsz vagy diétázol, de tömegelésnél se mindenkinek fér bele a sok ch. Ezt neked kell tudni.
2015. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem. Van a suli mellett egy kis hamburgerező. Akkora mint egy pékség. Az orrom előtt sütik a meg grillen.
2015. máj. 28. 15:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Természetesen nem diétázom, mert akkor ezek fel sem merülnének.
2015. máj. 28. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor is neked kell tudni.:) Én tömegelés alatt is bezsírosodnék a sok hamburgertől, meg túrós burektől, pedig én se vagyok hízékony. Ha neked belefér edd nyugodtan.
2015. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom :) Ha bele is fér azt szeretnék enni ami a testépités számára a leghasznosabb. Nekem fontos h a tudat is h vétkezek e épp vagy sem :) Ezért szerintem a puffasztott rizs joghurt a legjobb a felsoroltak közűl.
2015. máj. 28. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
de a pufi mellé kéne még fehérje, ahogy írtam fentebb
2015. máj. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!