Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nálatok is szokott olyan...

Nálatok is szokott olyan lenni, hogy egyes edzéseken visszaestek egy gyakorlatban?

Figyelt kérdés
Mindegyik gyakorlatot úgy végzed,ahogy szoktad,de pl.fekvenyomásnál nem megy a szériasúly.Csak annál az egynél.Következő edzésnél meg már rendesen megy.

2015. máj. 28. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha mondjuk nem ettél eleget, már fáradt vagy stb. De alap esetben, ha rendszeresen edzel, ennek nem nagyon kéne megtörténnie.
2015. máj. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevesebb kaja, rossz kedv, lehangoltság, fáradtság. Esetleg rossz időjárás, van akit ez is befolyásol.


Én személy szerint edzőtárssal edzek és motiváljuk egymást, megpróbáljuk egymást felülmúlni :) Ez nagyon nagy mentális löketet tud adni.


Használhatsz edzés előttit is. Kis koffein, esetleg kávé édesítővel. (Edzés előtt 30-40 perccel, éhgyomorra, azelőtt 2 órával kajáljál).

2015. máj. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyen mindenkinél van igazából kedvfüggő sztem

nekem is van hogy pl a fekvenyomás szarul megy következő edzésen meg laza


ilyen miatt pörgetőt meg koffeint én nem szednék

2015. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
Ha az alapgyakorlatokban mindig a legnagyobb megmozgatható súlyokra mennék rá, akkor sem tudnám fenntartani a folyamatos haladást még nehezebbek irányába. Ebben az esetben a problémát az idegrendszer kimerülése okozza, a probléma orvosolható 1-2 lazább edzéssel. Egyébként a fáradtság, alacsony energiaszint, kevés kedv szintén vezethetnek elmaradáshoz olykor-olykor.
2015. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nagyon le vagyok pukkanva, én is szoktam inni egy kávét edzés előtt, attól még bajom nem lesz .)

egyébként mikor nagoyn érezhető: diétában a 4.-5.héttől már gázos, illetve mivel nő vagyok abban a bizonyos egy hétben havonta sajnos érzem

2015. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyedül sokszor nagyon nehéz. Én most csak saját súllyal alapozom a téli súlyzós edzéseket, de így is van amikor nem bírom lenyomni azt a 3x22 fekvőtámaszt elsőre. Ilyenkor ha nem megy egy széria teljesen, akkor pihenek egy kicsit felhergelem magam és kezdem elölről, mert tudom, hogy a testem még bírja.
2015. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!