Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mega Daily One vagy az Animal...

Mega Daily One vagy az Animal Pakk a jobb?

Figyelt kérdés

#edzés.vitaminok
2015. máj. 29. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
A mega daily one egy egy darabos natút multivitamin tabletta az animal pak meg egy sok kapszulából álló összetett vitamin és ásványi anyag készítmény szóval teljesen értelmetlen hasonlítgatni őket egymáshoz...
2015. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tyler913 ***** válasza:
Az Animal Pak tartalmát tekintve sokkal jobb,viszont drága és tök fölösleges.
2015. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Mega Daily One nem tabletta, hanem kapszula, az Animal pakban pedig csak tabletták vannak, tele töltőanyaggal.


A mega daily one jobb, aki animal pakra vágyik, vegye meg külön a tablettákat, sokkal olcsóbban fog kijönni. Egy túlárazott selejt.

2015. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem is Mega Dailyt akartam bocsi hanem Multi Prot nem tudom miért ezt irtam.
2015. máj. 29. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Multi-Pro helyett is Mega Daily One szerintem, de ha mindenképp Multi-Pro és Animal között kell választani, akkor Multi-pro
2015. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sz@r az Animal Pakk?
2015. máj. 29. 14:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Bőven elég a Mega Daily One, kiegészítve C-vitaminnal és calcium-magnesiummal. Ettől több fölösleges, plusz anyagilag is sokkal jobba jársz ezzel.
2015. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!