Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudják elfogadni a...

Miért nem tudják elfogadni a szüleim azt hogy én ezt a sportot választottam?

Figyelt kérdés
Mióta elkezdtem komolyabban testépítéssel foglalkozni (kb. 1,5 éve) azóta csak mondják, hogy ez milyen szar megvannak róla győződve hogy mindent rosszul csinálok, holott én szerintem elég szépen fejlődök. Ráadásul utálják azt hogy máshogy étkezek mint ők, hogy az egyoldalú táplálkozás az milyen fos, meg ezt a napi 7x evést én találtam ki, miközbe ugyanúgy jól lehet lakni fasírttal meg borsófőzelékkel. A táplálékkiegészítő pumpa "műszarokról" meg ne is beszéljünk. Próbálom nekik mindig elmagyarázni ezt az egészet, de leintenek azzal hogy mit okoskodok, mert hogy nekik van nemtudom milyen testépítő ismerösük aki x éve benne van a szakmába és ő totál máshogy csinálja stb. Mit csináljak pls. már kezdek ebbe beleőrülni..

2015. máj. 30. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj velük. Nem értenek hozzá. Arnoldot se értették meg és nézd meg mire vitte. Ha valaki azt mondja nem lehet, nevesd ki és bizonyítsd be, hogy lehet.
2015. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállás mellett minek magyarázol nekik?Magyarázni akkor szokás,ha valaki érdeklődve kérdez valamit.Hagyják támogatják az életmódod,egyenlőre legyen ennyi elég.És egyél zöldségeket is a hús rizs mellé,legalább annyit amennyi g húst,akkor azt sem lehet majd mondani,hogy egyoldalú,hanem tökéletessé válik.Kezdők elég gyakran lefelejtik ezt a fontos dolgot azért írom.
2015. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Az ő szemszögükből csak annyit látni hogy nem vagy hajlandó megenni az ételt amit anyukád készített. Mert az a legfontosabb elfoglaltságod hogy azzal foglalkozol milyen izmos vagy.
2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol mással? Hagy szarozzák. Ugyanúgy megeszed és ugyanúgy fejlődsz.
2015. aug. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jajj és te most azt akarod hallani,hogy igen ők a hülyék te vagy a jó.lerágott csont ez.ki a fszt érdekel.engem is bsztattak és nem rinyáltam itt egy anonim oldalon.vagy most mit vársz?azért nem tudják elfogadni mert ilyenek az emberek,tessék.most jobb lett valamivel vagy változott valami?
2015. aug. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem jobb semmivel, főleg egy ilyen válasszal mint amit adtál. És nem azt akarom hallani, hogy ők a hülyék. Nem tudom, hogy a problémám miért váltott ki belőled ilyen ellenséges viselkedést. Pont azért tettem fel a kérdést, hogy tanácsokat kapjak, így megtudnám velük beszélni ezt az egészet, és megértenének engem is és ezt a sportot is.
2015. aug. 3. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!