Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem testépíteni, és...

Elkezdtem testépíteni, és bevásároltam rengeteg tápkieget 150 ezer ft-ért, azonban alig bírom inni őket! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de a tömegnövelők annyira sűrűek, hogy egyszerűen nem bírom meginni őket. Vettem Up Your masst, 2 nagy dobozzal, mert jók az összetevői, 20-30 éve van a piacon állítólag és azt állítják, hogy 5 hét alatt vmi csoda következik be a szervezetben :D

Azonban, ha a rendes adagot betöltöm, amit ír a doboz, olyan lesz, mint a puding, egy kis homokkal!

Megittam eddig 3 adagot a 4 heti cuccból, de lehetetlennek tartom, hogy tudjam inni úgy, ahogy elő van írva.


Vettem 100% whey proteint is, 5 kg osat, de rossz ízt választottam szerintem, az elején még finomnak tartottam, de most, az 5-6. után már az illatától is rosszul vagyok.

Sokszor öklendezek és 10-15 percig gyötröm magam, mire meg tudom inni...

Ezen kívül vettem rengeteg kapszulás dolgot. 4 doboz kreatin monohydrátot (1 kúra), 1 doboz ecdysonet, 1 hmb, 1 glutamine, 1 big bang 2.0 bedurrantó szer, illetve van itthon 14 kg wpc80-as natúr tejsavófehérje is!



Régebben 82kg volt a csúcsom, 12% testzsírral, de sajnos elkezdtem dolgozni és hanyagoltam az edzést... Visszafogytam 70kg-ra és szerintem zsírosodtam is.

Elkezdtem az edzést már 2 hónapja, még semmit nem ittam és szedtem, mert korainak tartottam.


A napi fehérjebevitelt mindig pont be tudom vinni szilárd kajából, és olyan 350-400gramm ch-t is, azonban általában gulyásleves, székelykáposzta, paradicsomos gombóc, rántotta... Ilyenek mellé mindig fehér kenyeret eszek, mást nem igazán bírok. Nem szeretem a teljes kiőrlésűt és a barnát sem.

A többi ch főleg rizs, néha krumpli.

Zöldség, savanyúság mindig van bőven.


Szeretnék komolyan venni mindent! Legalább 80-85 kg között szeretnék lenni újra. A tömegnövelőket azonban most kellene innom, mert nem igazán van étvágyam, illetve nem is híztam a 2 hónap alatt szinte semmit.


Ti hogyan tudjàtok letolni ezt a sűrű löttyöt?

Valami tipp vagy tanács?


A kapszulás dolgokkal nincs bajom, napi 3-4 liter folyadékot simán beviszek, gond nélkül, amivel bármilyen kapszulát lenyelek...


Itt van pontosan 23 kg fehérje és tömegnövelő, de nem bírom inni őket...


2015. máj. 31. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tudatlanság szorgalommal (és sok pénzzel) párosul...
2015. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
De ha valami túl sűrű, akkor miért nem több vízbe teszed?
2015. máj. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk én először az étrendet raktam volna rendbe.

A barna kenyeret én sem szeretem, de az abonett is megteszi, és még ízesített is van belőle.

A sűrűségre baromi egyszerű megoldás van: több vízzel keverd...

Rossz az íze? Hát nem tudom, hogy vagy vele, nálam az élvezeti érték másodlagos.

15ért viszem a WPP-t ha érdekel :D

2015. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert így is 3dl-be írja, ha még higítom, netám 4-re, és ebből igyak meg napi 2-3 at, akkor az csak ebből az undormányból kell meginnom 1,2 litert.
2015. máj. 31. 10:30
 5/19 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt első sorban edzés után iszunk, annak ellenére, hogy az UpYourMass-ben csomó alacsony GI-s ch van.

Elárulok egy titkot: amúgy is illene 2-3L folyadékot lenyomni VÍZBŐL.

2015. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ilyen az ha egyik nap valaki nagyon akar valamit.

150.e-ért vesz fehérjét meg tömegnövelőt aztán meg undorodik.


Elárulok valamit. A tömegnövelő tudod mit tartalmaz? CUKROT! A tömegnövelők jelentős része ezt tartalmazza.

Fehérje meg talán BCAA megéri, de ezektől sem leszel izmos ha szar a kajád.

Nálad szar az alap és azt próbálod korrigálni kiegészítőkkel, csak az a baj hogy MÉG A DOBOZON IS FELTÜNTETIK hogy NEM helyettesíti a normális kaját hanem kiegészíti.

2015. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Mindegy hogyan iszod meg, tömegnöveléshez a kalória és tápanyag bevitelnek kell meglennie.


Irreleváns, hogy az 1 vagy 2 liter undormányt jelent, vagy 2 kiló rizst amit normális ember nem tud megenni.


Normális ember 100 kilóval fekvenyomni sem tud, de nyilván van egy cél, amihez van egy edzés és egy étrend (amiken persze lehet változtatni, finomítani, személyre szabni stb.) és követni kell a kitűzött cél eléréséhez.


Az hol szempont, hogy egy testépítő nem tud annyit enni amennyit kellene neki? Akkor nem úgy fog fejlődni ahogyan tervezte, pl. én sem eszem annyit amennyi hízáshoz kellene nekem. Mondjuk pont azért, mert rosszullennék annyi kajától, + nem igazán látnám ennek a célnak az értelmét, de ha valaki látja, akkor az eszik basszus, még én is tudom hogy nem könnyű de a saját célodról van szó, nem?

2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"A napi fehérjebevitelt mindig pont be tudom vinni szilárd kajából, és olyan 350-400gramm ch-t is"


Gratulálok. Kidobtál az ablakon 150 ezret...

Aki tudatlan az mi a rákért nem néz utána a dolgoknak mielőtt bármit is csinálna?


Tömegnövelőnek semmi értelme, csak drága kalória, ugyanazt eléred sima fehérjével és dextrózzal. Jobb minőség, és olcsóbb úgy.


Fehérjéből kár, hogy nem volt 30 kg-os kiszerelés, akkor azt vetted volna... Mikor még egyiket sem kóstoltad. Gratulálok.


Kreatin minek? Most kezdted újra b.aszki, kezdő időszakban teljesen felesleges... Ha edzel egy ideje akkor segíthet. (az emberek kb. 30%-án semmi hatás nem fejt ki a kutatások szerint). Abból is persze a drágább tablettás verziót... Nem tudom mekkora a doboz, de a 4 doboz 1 kúra dolog is nagyon sántít...


Ecdysone, HMB semmit nem fog segíteni, a glutamin se ér semmit..


Big Bang meg érhet valamit (placebo-t legalább), de kötve hiszem szükséged volt rá...


A 14 kg wpc80-ra már inkább semmit sem mondok.


Legalább azt tudnád, hogy a táplálékKIEGÉSZÍTŐT (most főleg a fehérje/tömegnövelőre gondolok) akkor hasznos, ha van MIT kiegészíteni. Ha szilárd kajából is be tudod vinni a kellő tápanyagokat nincs szükség rá. A gyártónak muszáj valamit a dobozra írnia a használattal kapcsolatban, de at nem kell követni. (kivéve ha a gyártó szerinted tudja hogy épp minden vásárlójának mennyi tápanyaggal kell kiegészíteni az étrendjét - szerintem beláthatod, hogy elég abszurd-).

Kidobtál 150 ezret, azt sem tudod mire.

2015. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az emberiseg megerett a pusztulasra...
2015. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ennek több, mint a fele baromság volt. Egy jó fehérje + multi + ízületvédő bőven elég lett volna. Ha nagyon akarod szórni a pénzt, akkor esetleg halolaj + bcaa + C vitamin pluszba.
2015. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!