Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy az imént rendeltem a Stillmass oldalról 2,5Kg Tejsavó fehérjét, soy gainer 4Kg-os tömegnövelőt amibe szintén van fehérje és és 500Gramm kreatint!


[link]

[link]

[link]



Az étrendem már megvan, kb 1 nap 5x fogok enni változatosan szénhidrátba és fehérjékben gazdag kajákat!

Amúgy 172Cm vagyok és kb 63Kg testsúlyú(nehezen hszedek fel magamra)! A cigi az hátráltat a hízásba?


Itthon edzenék mivel van fekpadunk, kézi sulyzóink, tárogató gépünk amin rajta a csiga is és még van húzódzkodónk!


Tudnátok mondani nekem egy kezdő edzéstervet?

Meg mi a véleményetek ezekről a cuccokról amiket rendeltem, ti szerintetek normális kaja és normális edzés mellett 1 hónap alatt már fog látszódni valami, esetleg testsúlyom jobban fog nőni?



2015. jún. 1. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a sport és a dohányzás hogy fér össze. Szerintem sehogy. Mindenben hátráltat.
2015. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A cigi az az edzésben hátráltat, ne fogsz tudni keményen edzeni.
2015. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha mérsékelném?

Illetve hogy ha normálisan kajálnák és edzenék akkor amiket rendeltem akkor ha azokat megfelelően szedném akkor 1 hónap alatt látszódna valamilyen eredmény?

2015. jún. 1. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A cigi hátráltat súly felszedésben is, meg edzésben is. Le kéne tenni azt a szart. Még drága is.
2015. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha letennéd a cigit, normalásan kajálnál és edzenél fél év alatt látszódna valami.
2015. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A dohányzás nem túl jó.nem lesz szuflád az utolsó pár ismétlésre, ami a legjobban kéne a fejlődéshez. Ráadásul pörgeti az anyagcserét, elveszi az étvágyat, ami gátol a hízásban! Tedd inkább le.

Kezdő edzéstervnek utána tudsz nézni a builderen, mindenképp átmozgatót csinálj egy másfél hónapig, utána mehet a két napos osztott. Egy hónap alatt ne várj csodát, te esetleg magadon észreveheted a változást, de a látványos eredményhez sokkal több kell. A Stillmass cuccokat nem ismerem , de szerintem felesleges volt így bevásárolni. Elég lett volna tejsavó és valami gyors ch,amit edzés után beleteszel. A kreatin meg alapból tök felesleges nulla edzésmúlttal. Ráértél volna egy év múlva, az első időszakban anélkül is gyorsan lehet fejlődni!

2015. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő minek ? Inkább kérdeztél volna mielőtt vásárolsz. Elég lett volna fehérje+dextróz. Kreatin se kell egy full kezdőnek még. Végül is bajod nem lesz tőle, csak fölösleges.
2015. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!