Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitaskor heti mennyi...

Szalkasitaskor heti mennyi aerob edzes a maximum szerintek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 15:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7, szerintem napi 1 elég, a több aerob már sok lenne. :)
2015. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En a hetet is sokallom
2015. jún. 2. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem edzenék napi szinten. Mikor pihen az izom? Százszor többet érsz el vele, ha normális pihenőidőt hagysz az izmaidnak. Kétnaponta bőven elég!
2015. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Musclemore ***** válasza:
47%

Semennyi se kell.

A kalóriaminusz a lényeg, és ha az megvan kajából, akkor minek égetni még kaloriat?

Sokan nem értik az aerobedzés lényegét, ez csak olyan kalóriaégetés ami izmokhoz nem "nyúl" mert nem olyan intenzív.így segít a kalóriamunisz megtartasaban.


Napi 2is mehetne siman, de 1óranál ne legyen több 1xre. De ki az aki egész nap sétál, nap/1 50-60perces éri meg legjobban szerintem, persze függ a kajádtól is.

2015. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az aerob mehet minden nap, az nem kardió.

Ettől függetlenül szerintem is fölösleges heti 3-nál több, de ugye a kérdező a maximumra volt kíváncsi

2015. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a "semennyi sem kell" nem teljesen igaz.

Azért egyáltalán nem árt, ha a kardióvaszkuláris rendszer is kap terhelést, nem kell leragadni a egyféle edzésnél, ráadásul nem árt a friss levegő sem az embernek. :)

2015. jún. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én egyik nap hit edzés, másik nap aerob

hit edzésem: 30 mp , 1 perc pihenő, ezt 20x

aerob edzésem: 2 óra

2015. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a dolgokkal... nem mellesleg az aerob edzés pont nem izmot dolgoztató edzés.. illetve egy nagyon picit az.. eddig heti 3x súlyzós edzés megy és 1 aerob.. a heti 1kg fogyás megvan, de olyan lomhának,lustának érzem magam és lehet beszeretnék vezetni még egyet vagy kettőt.. de akkor pedig már izmot is veszítenék, azt pedig nagyon nem csipném
2015. jún. 2. 23:10
 9/12 anonim ***** válasza:

A lomhának, lustának érzed magad, akkor kardiózz nyugodtan, főleg intervallumban.

Ez az izomvesztés nagyon túl van misztifikálva, senki nem veszít izmot heti 1-2 óra kardiótól, akinek nincs "túl" nagy izomzata.

2015. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Musclemore ***** válasza:
Ki a farok mondta, hogy izmot dolgoztat az aerob?(persze dolgoztat, de ezt nem így értjük gondolom, hanem hogy nem edzi)
2015. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!