Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermi eszközök megosztása?

Konditermi eszközök megosztása?

Figyelt kérdés
Konditeremben valamelyikben ha jól tudom csak egy fekvenyomó pad van néha és szerintem ez gyakori,ha valaki ezt szeretné használni.Hogy szokták ezeket megszotani egymás között?Ha valaki éppen foglalja de Ő 100+ kg-val nyom vekve a másik netán csak 60al akkor nem lehet mindig fel-le tenni a súlyokat nem?vagyis lehet de....
2015. jún. 4. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szepen meg kell kerdezni, lehetoleg nem a szeria kozepen, hogy mennyi van meg ott neki, a valasztol fuggoen megvarod mig befejezi vagy megkerdezed, hogy beszallhatsz-e. Ha a valasz igen, akkor kenytelen vagy le-fel pakolni a sulyokat...
2015. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindketten levesztek 1-1 huszast es maris 60lett a 100kilo. Ismeros a helyzet, a mi termunkbe 800+ ember jar es hat nem valami nagy terem. Hetfonkent 3-4 ember hasznal egy fekpadot egyszerre.


Ez meg a legkisebb gond. Gondolj bele, mikor baratnommel megyunk labazni es valaki fenthagy a labtolon 200-300 kilot, bnom meg 40-el melegi, az egesz suly le aztan felvaltva csinaljuk 100 kilo kulonbseg van a hasznalt sulyok kozott. Leizzadok a pakolaszastol xD

2015. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem ez kellemetlen azért....
2015. jún. 4. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!