Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tojásrántotta? (A többi lent)

Tojásrántotta? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a sportolók nagy része (leginkább tömegelés esetén) 6 tojásból készít rántottát, csak fele sárgájából, mivel az elég zsíros. Csak azt nem tudom, hogy ha így csinálják akkor mit kezdenek a maradék sárgájával. Nekem személy szerint rettentó gyors anyagcserém van (szálkás izomzatú vagyok, 65,5 kg), és még fejlődő szervezet vagyok (18 éves). Azt szeretném megkérdezni, hogy az én esetemben meg lehet-e enni mind a hat tojást egészben, vagy esetleg ennek van valami egyéb hátránya. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. jún. 9. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Én nem tenném. Oda szoktam adni családnak, amúgy meg kidobnám.
2015. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
versenyre készülsz? akkor ne dobd ki más ember éhezik te meg ki akarod dobni az ételt gratulálok!
2015. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én semmi képpen nem dobnám ki, ez azért elég durva ötlet. Nem is állok úgy anyagilag. Ötleteket kérnék, hogy akkor mit lehetne kezdeni a sárgájával.
2015. jún. 9. 13:45
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
edd meg! mi bajod lesz? istenem ilyen hülyéknek nem való ez a sport......
2015. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Inkább ne.

A maradékot add oda szomszéd családnak, idős néniknek, aki süteménysütéshez vagy rántott kajákhoz vagy carbonarahoz majonézhez, esetleg kisállatetetéshez vagy arcpakolás készítéshez, vagy még ki tudja mire fel tudja használni.

2015. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
éééés majdnem elfelejtettem : tojáslikőr sem megvetendő :)
2015. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem félek a zsírtól, de 6 tojássárgája már tényleg kicsit sok. Kutya nincs?
2015. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy macska.
2015. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm az eddigi (értelmes) válaszokat. Azt szeretném viszont kérdezni, hogy mi bajom lesz ha megeszem az összes sárgáját. Mert elég nehéz elképzelnem, hogy én elhízzak (főleg ilyen intenzív edzés mellett). Nem kötekedésből írom csak én tényleg szeretem érteni az ok-okozatokat.
2015. jún. 9. 14:02
 10/21 A kérdező kommentje:
csak hörcsög van
2015. jún. 9. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!