Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzes? (tobbi lent)

Fegyencedzes? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnem elkezdeni a fegyencedzest izom noveles celjabol. Nem akarok hatalmas izmokat de azert nezek ki valahogy:). A kerdesem az hogy olvasgattam itt mas kerdeseket es mondtak hogy tomegnovelo etrend kell. Nos nekem a penzugyi keretem szukos. Szoval egy haverom a tejberizst ajanlotta , hogy azt egyek napi szinten. Csirkemell stb nem fer bele sajna.Ez bevalhat? Meg valami tejport ajanlott edzes utanra. Ezzel szerintetek lehet eredmenyt elerni? Egyaltalan nincs tapasztalatom ebben szoval varok minden valaszt. Elore koszi.
2015. jún. 10. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
ne egyél ilyen szarokat, ha nincs pénzed, akkor addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér...
2015. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tejpor nem éri meg általában csak keveset tudsz venni. Inkább babkonzervet, olcsóbb tésztákat, olcsóbb olajos halat, meg zabpelyhet és rizst egyél. Jók lehetnek még a magok is, például mogyoró.
2015. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezért a tej és tejtermékek kilőve.De a tojás az egyik legjobb fehérjeforrás elérhető árú,mert nem kötelező egyszerre sokat venni és egészséges.

2015. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aham ertem. Szoval igazabol a tejel van gond. De a rizs az okes igaz? Akk rizst mivel erdemes enni? Pl majal?(mert azt szeretem) es a tojas mehet minden formaban? Rantota fot tukor stb? Koszonom az eddigi valaszokat egyebkent.
2015. jún. 10. 21:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Na meg meg annyit hogy a feherkenyer is jo? Megint csak olvasgattam es van aki azt mondja jo de nem nagyuzemben:) es van aki azt mondja egyaltalan nem jo. Most akkor jo vagy sem?
2015. jún. 10. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Eheted májjal a rizst. A kenyér nem túl jó, de most meg lehet engedni azt a fehér kenyeret. Csak ne egyél belőle rengeteget.
2015. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tojás is mehet minden formában, csak ne nyersen. Tehát ne úgy, mint Rocky Balboa, hanem te főzd vagy süsd.
2015. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oke koszonom mindenkinek a hasznos valaszokat. Es hogy kell kiszamolni a napi adagokat? 183cm 61kg (17F)
2015. jún. 10. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!