Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni gyors szénhidrátna...

Edzés utáni gyors szénhidrátnak mennyire korrekt egy csoki? (sima nem fehérjeszelet)

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire tele van telített zsírral.
2015. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zsír miatt tényleg nem ajánlott, egy táblában 45-50gzsír van, aminek a fele telített zsírsav.

De ez nem azt jelenti, hogy ne lehetne néha benyomni egy ilyet a normál carbo helyett.

ha a szervezet igényli, vagyis ezt gondolod, hogy kéne a csoki, egyél egyet.

bajod nem lesz tőle.

2015. jún. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 clint ***** válasza:
Egyáltalán nem tölt fel, és abszolut nem gyors. Ha alapból sovány vagy akkor nem fog beleszólni, de nem is számít értékesnek. Semmi haszna nem lesz az izomnak belőle
2015. jún. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor összességében ellenjavallott? én amúgy egy milka vafelinire gondoltam konkrétan, ajándékba kaptam, gondoltam hátha
2015. jún. 11. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj már, egy ajándékba kapott árva kis csokiszeletet bármikor megehetsz, nem befolyásol semmit. :D
2015. jún. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csokoládé egészséges a kakaó tartalma miatt, de az nem milka csoki lesz meg snickers. Az étcsokoládé is tartalmaz sok zsírt, meg valamennyi cukrot, de nekem az a kérdés jut eszembe mikor megkérdezték a világ legöregebb emberét, hogy miket evet. Hát a sok csokit imádta. Milyen tartalmakról akarunk beszélni? Van benne zsír. Na és?
2015. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!