Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni turmix kérdés?

Edzés utáni turmix kérdés?

Figyelt kérdés

Sziasztok most akarok venni vagy fehérjét vagy tömegnövelőt, 2 kérdésem lenne:

Az egyik hogy heti 3 kondi és heti 3 futás megy, könnyen zsírosodó alkat vagyok, futás után elég csak egy sima fehérje turmix és majd rá 1 órára ch-t is tartalmazó étkezés vagy nem is kell utánna fehérje?

A másik, hogy kondizás utánra tömegnövelőt vegyek, vagy fehérjét és hozzá magamnak keverem a ch-t.

árba:

volumass 35 pro egy 100gros adag 456ft-ra jön ki

scitex wpp-s turmix:

40gr wpp 211ft

25gr maltodextrin 25ft

25 gr dextróz 17ft

5gr kreatin monohidrát 24ft

Együtt 1 adag 277ft

Nyilván látszik, hogy a második megoldás kb 40%-al olcsóbb, kérdés, hogy ér is annyit? Válaszokat köszönöm



2015. jún. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olcsó tejsavófehérje koncentrátumot: MHN, myprotein


Nem fog érni semmit, pont annyit ér mint ha egy szilárd étkezésed lenne. Ha nem edzés után vagy annyit se, de cserébe finom. Aerob után menjen szilárd étkezés.

2015. jún. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy súlyzós edzés után kell turmix és rá egy órára kb szilárd étkezés, ez nem helytálló?
2015. jún. 11. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó így, de nincs akkora jelentősége ha nem doppingolsz és főképp kezdő vagy.
2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 éve kondizok, eddig szálkásítottam, lejöttem 105 kgról 70re (170cm 22 éves fiu), most szeretnék szép lassan tömegelni, megtartva a jelenlegi szálkásságomat, amennyire tudom.
2015. jún. 11. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Én malto és dextróz helyett builderes super carb fastot használok, ugyanígy wpp-vel meg egy kis kiegészítéssel.. :)
2015. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!