Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömeget szeretnék növelni de...

Tömeget szeretnék növelni de elakadtam, h folytassam? 17/F (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeptember óta edzek és kezdtem figyelni az evésre. 180cm voltam és 58kg,most 182cm és 67kg,de egy ideje már nem tudok tovább növekedni.Tömegnövelőt használtam egy ideig de most nincs rá pénzem.Nyáron a mekiben fogok dolgozni és ott kapok kaját is.Az mennyire használhat majd?


Köszi a segítséget előre is!


2015. jún. 14. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Étrend? Gondolom te sem hiszed, hogy a McDoland's-os kaja dobni fog rajtad. Lassan 1 év eltelt és te nem jutottál el oda, hogy utána nézzél az étkezésnek? Hihetetlen, fszm....
2015. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem már hidd el de így se tudok fejlődni.A mekis kaja pedig elvileg hízlal.
2015. jún. 14. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyel ennyire idiota! A mekis kaja, nem kaja... Semmi tiszta hozzavalot nem tartalmaz. A tomegeles meg rohadtul nem a zsir magunkra pakolasarol szol!
2015. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hamburgerek akár 50g fehérjét tartalmazhatnak...idiota lennék mert kérdezni merek te fasztarisznya?
2015. jún. 14. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne edd a mekis kaját. Oké, hogy kell a tömeg, de ne abból vidd be. Néha becsúszhat 1-2 hamburger, de ne ezen élj. Attól, hogy nehezen hízó vagy még nem kell szemetet enni.
2015. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!