Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásításkor rólatok milyen...

Szálkásításkor rólatok milyen sorrendben "távozik" a zsír?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy alapvetően mindenhonnan egyszerre megy le, de mindenkinek vannak makacsabb zsírdepói.

A teremben körülnézve az átlag gyúrósoknak full eres a karja akkor is, ha közel nagyobb a hasa, mint a mellkasa. Nálam ez például egyáltalán nem így van.

Nekem a combom relatív száraz, élesen látszik mind a 4 fej, a hasam alja is hamarabb lesz eres, minthogy a felkarom leszálkásodna annyira, hogy szépen kirajzolódjon a tricepsz külső feje egészen a könyékig. Nálam az alkar/kar ami kimondottan zsíros, az alkarom fenyér felől eső részén van pár ér, de a "tetején" semmi nincs, viszont a vállam/csuklyám full eres. A mellkasom is kimondottan zsíros, a csöcsöm akkor is hegyes még, amikor 5-6 ér alsó hangon látszik a hasam alján már.

Titeket milyen genetikával áldott meg a sors ezen a téren?



2015. jún. 18. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A hasamról megy le először, utána mell tájékról és karról.
2015. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva mint az 1-es:D

Kar->mell->has

2015. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem utoljára marad segg/alsó hát/hajlító/alhas/mell alsó része, többiről hamar lemegy.
2015. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem derék és has marad utoljára, többi meg megy le együtt kb fokozatosan
2015. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tipikus úszógumis vagyok
2015. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én még nemigen edzek, a kérdéshez annak nincs köze, ez csak a genetika által meghatározott sorrend :) A karom sosem zsíros (ezt szeretem, egyik kedvenc izmom a bicepszem, akkor is, ha picike, de 25 kiló fölösleggel sem egy hurka darabja volt, hanem kis dudor), s a hasamról megy le legutoljára, ott nagyon makacs a háj, előtte comb és fenék, de ezek fokozatosak, s ahhoz azért sok felesleg kell, hogy a vállam és az arcom is érintett legyen. Mellkasban nem változom, még mellben sem. Nő vagyok. A párom férfi, neki is hasról megy le utoljára (ha 2 kilót felszed, az mind hasra megy), a többit nem tudom, megismerkedésünk előtt fogyott le, immár 18 éve.
2015. jún. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Musclemore ***** válasza:

Most megfigyeltem szálkásítás alatt: hasról gyorsan eltűnik, már látszik 6kocka eléggé és még van kis rakétacsocsom..

Tricepszem nehezen szálkásodik, nem látszik rendesen a külső fej. Jobb bicepszemen feltomegelve is látszik az ér, bal felkaromon meg most kezd kiugrani :'D

combom nem különösen szálkás, nem adja ki a fejeket még. Am 4hetem van még vissza diétaból(úgy tervezem)

Szóval talán has, comb, kar,mell.

2015. jún. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!