Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthon, súlyzók nélkül, de...

Otthon, súlyzók nélkül, de figyelve a kajára elérhető ilyen testalkat?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 20. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaja hiaba oke ha nincs rajtad eleg izom hogy igy nezki legalabb fegyenedzeni vagy street workoutolni kellene hozza de leghamarabb kondival erned el.. viszonylag hamar megszerezheto kondival ez s test de persze fugg attol mennyire vagy zsiros el-e vagy hizva stb
2015. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán kajálással ez semmiképp. Nézd már meg, milyen izmos! Ez nem lesz magától.
2015. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy egyértelmű az edzés, ezért nem is írtam oda. Hülye azért nem vagyok! :)
2015. jún. 20. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

a vállhoz nem lennének elegek a nyomások a pike,vagy a kézen állva.

ilyenhez már kellene 3 irányú oldalemelés kézi súlyzókkal.

a többi elérhető.

2015. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a mellizmot hasonlítsuk már össze egy átlag emberével! Csak fekvőtámasztól sose lesz ekkora. Szerintem ez nyomhat 110 be csúcsot.
2015. jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nyomsz fekve meg csinálsz alapgyakorlatokat kétkezes rúddal, akkor elérhető. Fekvőkkel már nem biztos. Hiába nyomsz egykezest, az már nemigen megy mellre.
2015. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!