Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek mi a véleménye tapasztal...

KAMUI kérdése:

Kinek mi a véleménye tapasztalata erről a termékről? Eléggé vékony testalkatú vagyok ez számomra jó lehet? Bővebben LENT

Figyelt kérdés
[link]

2015. jún. 17. 00:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze ettől akkora bika leszel hogy csak nézni fognak.

Komolyan ezt csak te ismered ezt a titkot, tehát még mások edzenek éveket meg odafigyelnek az ÉTREND-RE te csak bedopsz egy kapszulát és 10X jobb lessz a fejlődés.

Komolyra forditva pedig először tedd helyre az étrended, ha pedig van és nem fejlődsz nemjó az étrend/edzés.

2015. jún. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Powerbomb+zumba+nidora=tokeletes test nyarra

Csak a bolondok edzenek evekig (evtizedekig) h jol nezzenek ki.

2015. jún. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném meg. Olyan tvshop feelingje van a reklámjának. Szerintem kamu lehet. Az ismert gyártóknak is van tesztofokozója, ha mindenáron ilyet akarsz venni, akkor csak megbízható helyről tedd! Tömegnöveléshez elsősorban étrend kell, kiegészítésnek edzés után alkalmazhatsz tejsavóproteint egy kis szénhidráttal, meg legyen egy alap vitaminod. Ennyi. Szerintem túl vannak dimenzionálva ezek az ilyen olyan egyéb tápkiegek . Kezdőként totál felesleges!
2015. jún. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

"Eléggé vékony testalkatú

vagyok"


A napi kalöriamennyiséget 3000 felett tartsd és nem sokáig leszel vékony.

2015. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!