Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet legjobban kikapcs...

Hogyan lehet legjobban kikapcsolni a kart melledzésnél?

Figyelt kérdés
Hátnál ott a gurtni, de mellnél hogyan tudom ezt legjobban megoldani? Agy-izom kapcsolatnak van valami köze hozzá, gondolom. Ti hogy csináljátok?

2015. jún. 22. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ki kell előtte fárasztani

mondjuk inkább a vállat célszerű előttem: tehát elé rakod és így lesz egy váll-mell napod

2015. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint a kart kell kifárasztani?
2015. jún. 22. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen nem lehet kikapcsolni, és nem is kell. A nyomások összetett gyakorlatok, nincs olyan, hogy csak mellből nyomsz. :D Azt kell elérned, hogy minél kevésbé dolgozzon a kar és váll. Ha jó pozícióban csinálod, ennek elvileg így is kell lennie. Nem kell egyébként nagyon kinyomni a súlyt, véleményem szerint nyomásoknál viszonylag kicsi a mozgáspálya, így dolgozik leginkább a mellizom, én a beengedést sem erőltetem nagyon, csak ameddig a vállamnak jó.
2015. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a kart kifárasztod akkor nem használod már annyira utána a többi gyakorlatnál
2015. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De akkor akkora nagy súlyt sem tudok használni, nem?
2015. jún. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!