Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok ízületvédőt?

Ajánlanátok ízületvédőt?

Figyelt kérdés
Az ízületeim, főleg könyöknél és vállnál fájnak időnként, ropognak és kattognak is. Néztem sciteces MEGA GLUCOSAMINE-t és MEGA MSM-t. Erről mi a véleményetek?

2015. jún. 24. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy az ízületvédők zselatin alapúak. Általában glükózamin+MSM+kondroitin a fő összetevőik. Nekem eddig az Universal Jointment Sport vált be a legjobban. Bizonyított vagy sem, nálam működnek ezek a kiegészítők. A zselatinnal én is most ismerkedek.
2015. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
és az msm ha magában szedem ér valamit, vagy csak ha egyéb anyagokat is beviszek vele?
2015. jún. 25. 08:34
 13/16 anonim ***** válasza:

"Az összes alapanyaga étkezési zselatin én igencsak bizonyított, hogy ér valamit..."


Mutasd.


Amúgy először nem az ízületvédőkre kéne ránézni, hanem a technikádra, és a gyakorlatokra amit csinálsz. Jó eséllyel azzal van baj..

2015. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ha behajlítom a könyököm vagy elkezdek körözni a karommal is ropognak és kattognak az ízületek. ha ez alatt még terhelés is van akkor fájnak is
2015. jún. 26. 10:18
 15/16 Pap Viktória válasza:
Én a szüleim tapasztalata alapján nem ajánlom a zselatint!! Nehezen emészthetőnek bizonyult és a fejük is fájt tőle. Ha jót és hatásosat akarsz, akkor kollagént egyél! Nagyon jó!! Szívesen megadom annak az elérhetőségét, akitől ők is vették.
2016. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Zsetalin=hidrolizált kollagén. A kollagén vízoldhatatlan, szóval szerintem kollagénként is sima zselatint veszel. Mivel egy tiszta fehérjéről beszélünk, így elég valószínűtlen, hogy fejfájást okozzon. Az emésztése sem lehet nehéz. Lehet, hogy inkább a fogyasztott termék minőségével voltak gondok.
2016. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!