Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Zyzz, Jeff Seid,...

Szerintetek Zyzz, Jeff Seid, Szalay Ricsi már legendának számít?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 22:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Istenem!!!Milyen Szalay Ricsi a gyerek egy senki maximum 14 évews lányokszerint legenda.
2015. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
En birom Zyzzt Jeffet nem 3.at nem vagom de a legendatol nagyon messze allnak azert túl se kell valakit dicserni... Mitol lennenek legendak mert kigyurtak magukat?:D
2015. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem ez a Ricsi gyerek mit keres a testépitő kategoriába.
2015. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%

#2 es vagyok

Ezt a 1 pofonos Szalay Ricsiket miert hasonlitod Zyzzhez vagy Jeffhez?:)))

2015. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Utóbbi kettő semmiképpen nem az, nálam a legenda valahol Arnoldnál kezdődik, de persze lehet bőkezűnek lenni a jelzőkkel. Zyzz meg egy tucat bohóc volt, aki nagyon fiatalon halt meg és ezért felkapták. A testépítés Heath Ledger-e.
2015. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
40%
Zyzz testépítő volt? :D Nem tudtam.
2015. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

Zyzz akkor is legenda ha nem tudjátok elfogadni. Nagyon komoly fizikummal rendelkezett, olyannal, amit a válasz adók 99%-a nem közelít meg. Lehet irigykedni barmok de akkor is szarok maradtok. #mirin #fuark


Jeff is nagyon ügyes szép fizikummal rendelkezik.


Szalay Ricsi nem is tudom hogy kerül ide csak egy vékony gyerek, KIS izomtömeggel amennyi az átlagembernek is van.

2015. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
# 7 Igen, komoly fizikummal rendelkezett(persze szét is kokszolta magát), de azért nagyon különleges sem volt, jelenleg is van kismillió ilyen kokszos testépítő hasonló fizikummal. Zyzzben az a pláne hogy kinyiffant, ha élne akkor a kutyát sem érdekelne. Nem utálom őt vagy ilyesmi, egyszerűen ő csak egy testépítő-férfiprosti volt a sok közül, nem volt benne semmi pláne, a fekete marketing felkapta őt.
2015. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
44%
Csak őt ez volt ami megmentette, egy jobb élet reményében, hogy ne basztassa mindenki, hanem nézzenek fel rá, akár a fizikuma, vagy maga a története hogy honnan indult, és hogy hogy ért célba.(Bár sajnos nem sokáig tartott ez a jó élet...) Ha ugyanolyan sovány szar marad akkor valószínűleg a mai napig szűz gyerekként élne. Én leginkább ezért nézek fel rá, amiért odabaszott az asztalra és megmondta kerek-perec hogy változni fog. Szerintem nem kell before-after képet mutatnom. :D " a tények magukért beszélnek "
2015. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Az ország összes termében mutatok neked legalább 10 ilyen kis sz@rjankót aki felkoxolta magát. De tovább megyek még ehhez is tehetségtelen volt, nem kellett volna egy drogos buli után bevenni pár clent és beülni a szaunába. Gondolom a napi rutinja része volt :D


Mellesleg jobb a fizikumom mint Zyzznek.

2015. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!