Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek Zyzz, Jeff Seid,...

Szerintetek Zyzz, Jeff Seid, Szalay Ricsi már legendának számít?

Figyelt kérdés
2015. jún. 24. 22:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
A jobb élet reményében szívrohamot kapott, amit magának okozott.
2015. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Gondolom neked jobb, csak nem naturálban? :) Képet valahogy elfelejtetted nagyszájú. :)
2015. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti hova jartok terembe de en ahova pl most is jarok nincs is kokszos szinte mindenki natural. :D:D Kicsik és gyengek.
2015. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
50%

Ha Pesten járnál sokkot kapnál, az egy emberre jutó koxfogyasztás kettő. Nálunk Szegeden is akadnak.


Megnéztem az előbb Zyzz-et, mert nem emlékeztem rá. Száraz volt, de a tömeg sehol, lehet hozni naturálban ezt a szintet. Lehet ő se használt tesztót el tudom ezt is képzelni, manapság már semmi sem biztos annyi szer van.


Az amfetaminszármazékok jól felpörgetik a zsíranyagcserét :)

2015. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]



Ilyet naturalban???? :D


Ekkora tomeg, ekkora szarazsag?? Letezik??

2015. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
46%
[link] Googleban egy gyengéb változatát adta ki a fizikumának. Amiket te linkeltél ott látszódik kőkeményen az androgén használat.
2015. jún. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazából így kép alapján mindegyik egy önmagát szerető kis papagálynak tűnik. Semmi hasznát nem vette az emberiség a ténykedéseiknek, azon kívül, hogy néhány tini szeme gyönyörködik a múlandó testükön. Ettől még lehet valaki a legsemmirekellőbb ember is, vagy mondjuk csak közepesen hitvány. Nem a kinézet alapján adok bizalmat valakinek.
2015. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

kik ezek a legendák?


najó, zizzt ismerem, ő tényleg legenda volt:D A legendás barom, aki 22évesen feldobta a pacskert...

2015. jún. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az a különleges zyzzben hogy vékony gyerek volt és így akart becsajozni? Kb. minden második ember ezért kezd konditerembe járni.
2015. jún. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Igen, és minden 2. ember feladja.
2015. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!