Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Baj hogyha az egyik étkezés...

Baj hogyha az egyik étkezés után 1,5 óra után (véretlen mert már számolni se tudok azt hittem hogy már 2,5 óra eltelt valahogy) már ettem a másik étkezésem?

Figyelt kérdés
(amúgy meg már éreztem hogy kajás is vagyok:D)
2015. jún. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára hosszú hónapok munkáját tetted tönkre vele. :)
2015. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jól van csak nem tudom elképzelni hogy hogy a p*csbe tudtam elszámolni mikor év végén jeles voltam matekból:DDD

Akkor nincs semmi ugye?:D

2015. jún. 25. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Neem ez semmit sem számít, de nem is értem hogy lenne baj??
2015. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb matekosok tudnak leginkább elszámolni dolgokat... 2+2=2, 2*2=2, mi, a matek tagozat krémje ilyeneket csináltunk dogákban :D A logika jó volt, számolni már nem ment.


Nem vagyok szakértő a témában, de el nem tudom képzelni, mi bajod lehet, ha korábban eszel... Főleg, ha éhes voltál.

De ha versenyző vagy, kérdezd meg az edződet. Ha nem, ne foglalkozz már ilyenekkel, még azzal se, ha fél órával később eszek, attól nem bomlik el az izmod (igazából nem feltétlenül muszáj extrém gyakran enni, erről testépítő oldalak is cikkeznek, elég meggyőzően).

2015. jún. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyél amikor jól esik, a tested tudja mi a dörgés hallgass rá.
2015. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!