Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az nagy baj ha edzés után...

Az nagy baj ha edzés után másnap nem fáj az izomcsoport amit edzettem?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja így-úgy van izomláz meg ilyenek, én sem azt mondom hogy nem érzem, de ha csak ülök pl. mell nap után nem érzem hogy fájna.. ha ráfeszítek meg csinálok valamit ami terheli nem kellemes de alapjáraton nem érzem hogy annyira rossz lenne.
2015. jún. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2015. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem kell hogy fájjon. az izomláz nem egyenes arányú "mérőszám". valakinél gyakran van, valakinél nincs. A lényeg, hogy érezd, hogy edzettél, de nem felététlenül kell fájdalom
2015. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elég, ha állandóan izomlázad lenne akkor az lenne rossz mert a túledzést jelzi a legtöbb esetben.
2015. jún. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. akkor én túl vagyok edzve azóta hogy először lementem a terembe
2015. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. Ez siman lehetseges.
2015. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. persze amikor 2-3 kg-okat emelgettem az elő alkalommal és 1 hónapon át csak átmozgató edzést csináltam
2015. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elejen mindenkinek van izomlaza.

Kis sullyal sokkal konnyebb izomlazat csinalni.

Mindegy milyen gyakorlatokat csinalsz, ha tulzasba viszed a volument tuledzheted magad.

2015. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. vagy csak nagyon hajlamos vagyok az izomlázra,vagy szerinted ilyen lehetőség nincs?
2015. jún. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olvas vissza az 5. kommentet.
2015. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!