Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehetnek a pattanások?

Mitől lehetnek a pattanások?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozom elmulasztani a pattanásokat, némileg javult a helyzet, de hiába... Most diétába csak csirkemell (700g), barnarizs, zöldséget (1050g), reggel kevés olivaolaj. A fűszer is olyan, amitől eredetileg nem lehetne. Tápkiegek: F2 BCAA+B6, F2 L-GLUTAMINE, MultiPro, 100% Whey Isolate (Scitec), F2-es Fast-Carb, Bromelian (emésztőenzim), B-100, C-1000, CO-Q10, Zinc, Liver-support, Vitamin E, és Restyle. Nem eszek cukrosat, főleg diétába nap, tömegbe heti 1 csalókaja volt, de a diéta 12 hét, teljesen tiszta, csalás nélkül időpontokra. Mostmár nem tudom mitől lehet, tápkiegekbe is rámentem a fehérje emésztésére, de hiába... Ötlet, hogy mitől lehet?


--- Mielőtt valamelyik okos benyögi lelkének okosságait, nem a diétám esetleges helyességéről kérdeztem, és nem koxolok. Az arcomat rendszeresen tisztítom hidratáló szappannal, bőrradírral, stb ---



2015. jún. 30. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
18, azt kihagytam, elnézést.
2015. jún. 30. 09:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Nagy kamasz vagy.
2015. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Liver Support, mert keményen méregtelenít, ami így jön ki.
2015. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod hogy a kajának lehet valami köze hozzá? Nálad valószinű hogy öröklődött azért szenvedsz vele egy éve. Nekem egyetlen kajától szokott kijőnni néha egy, ha huzamos ideig sok olajos halkonzervet eszek. Neked viszont nagyon jó kozmetikust kellene keresni aki ad tanácsokat hogy hogyan és mivel kell ápolni. Ha az se segit akkor bőrgyögyász. Nagyon súlyos esetben írnak fel csak gyógyszert. Amerikában a bőrgyógyászok a benzoil-peroxid-ot ajánlják otthoni helyi gyógykezelésre. (Ha még nem próbáltad ki, akkor M.o-n patikában az Akneroxid nevű krém) Vigyázz hogy ne száritsd túl a bőröd.
2015. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azóta szenvedek ettől, amióta elkezdtem. Előtte TELJESEN tiszta arcom volt, évente 1 pattanással max. A Liver supportos ötletet kipróbálom, 1 hétre elhagyni.
2015. jún. 30. 09:57
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
A B-100 az a mega B vitamin kapszula ugye? Na én azt kihagynám.
2015. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Multi Pro mellé NEM KELL B-100, egyáltalán nem.


18 évesen Q10 nem kell, mert "csak" 35-40 év körül kezd el csökkenni a szervezet saját termelése, meg amúgy is van a Multi Pro-ban 50 mg.


Szintén nem kell E-vitamin a Multi Pro mellé, főleg nem olyan, ami csak alfa-tokoferolt tartalmaz, esetleg kevert tokoferol tartalmú mehet mellé, de az is teljesen fölösleges.


Viszont nem írtál semmit az omega3-ról.

A Multi Proban lévő 1200 mg ilyen mennyiségű egyéb kiegészítő mellé kevés, abból simán mehet 3-4 gramm.

Vegyél lenmagolajat, nem csak jó omega3 forrás, hanem a bőrt is szebbé teszi.


C-vitaminból nem tudom mennyit szedsz, de abból is mehet összesen 3-4 gramm, az is jót tesz a bőrnek.

2015. jún. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan a tejfehérjétől is kipattognak ám.
2015. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ezek a bőrradírok is meg minden más arcra kenhető cucc se tesz neki jót meg lehámlasztja a bőrt és ott marad a nagy része az arcodon ami miatt nem tud szellőzni a bőröd. azt javaslom hogy csak tiszta vízzel moss arcot, naponta többször. a táplálék kiegektől jön ki valószínűleg próbálj csak szilárd táplálékot bevinni.
2015. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!