Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehetnek a pattanások?

Mitől lehetnek a pattanások?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozom elmulasztani a pattanásokat, némileg javult a helyzet, de hiába... Most diétába csak csirkemell (700g), barnarizs, zöldséget (1050g), reggel kevés olivaolaj. A fűszer is olyan, amitől eredetileg nem lehetne. Tápkiegek: F2 BCAA+B6, F2 L-GLUTAMINE, MultiPro, 100% Whey Isolate (Scitec), F2-es Fast-Carb, Bromelian (emésztőenzim), B-100, C-1000, CO-Q10, Zinc, Liver-support, Vitamin E, és Restyle. Nem eszek cukrosat, főleg diétába nap, tömegbe heti 1 csalókaja volt, de a diéta 12 hét, teljesen tiszta, csalás nélkül időpontokra. Mostmár nem tudom mitől lehet, tápkiegekbe is rámentem a fehérje emésztésére, de hiába... Ötlet, hogy mitől lehet?


--- Mielőtt valamelyik okos benyögi lelkének okosságait, nem a diétám esetleges helyességéről kérdeztem, és nem koxolok. Az arcomat rendszeresen tisztítom hidratáló szappannal, bőrradírral, stb ---



2015. jún. 30. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Liver Support"


Azt nyugodtan elhagyhatod örökre mert csak pénzkidobás. Glutamint is, , Restyle-t is. Akár BCAA-t is (max. szálkásításkor, de lehet még akkor se ad semmi pluszt, bőven eszel húst, és nem hiszem sok állóképességi edzést végzel..biztos ami biztos alapon esetleg).


A többit fogjuk rá.. Helyette akkor halolaj kapszulát vegyél inkább, valami értelmesre is költsd a pénzed.


Próbáld meg elhagyni a tejfehérjét, de egy jó kozmetikus is segíthet.

2015. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem tanácsot kértem milyen tápkiegeket cseréljek le mire! Ezt leírtam a kérdésem aljára is.
2015. jún. 30. 21:32
 13/18 A kérdező kommentje:
Kb 1 éve 3 hónapra átváltottam marhafehérjére, ugyan olyan maradt. Ezt is kifelejtettem.
2015. jún. 30. 21:32
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért nem felesleges a Liver Support, mert ha valaki tolja az anyagot, akkor nagyon jó méregtelenítő, de a kérdezőnek teljesen felesleges.
2015. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A tejsavót lecseréled tojásproteinre.A tejszármazékok elvileg egy hónap alatt ürülnek ki belőled,ezért az allergén reakció csökkenése fokozatos megszűnése is akkora várható.
2015. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem tanácsot kértem milyen tápkiegeket cseréljek le mire!"


Jó, akkor maradj egy agymosott birka, és dobáld ki a pénzed mindenféle sz.arra.

2015. jún. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Azért nem felesleges a Liver Support, mert ha valaki tolja az anyagot, akkor nagyon jó méregtelenítő, de a kérdezőnek teljesen felesleges."


Lósz.art nem ér még annak se aki cuccozik. Nem ez fogja megvédeni a májad ha tolni akarsz valamit...

2015. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha tiszta volt az arcod mielőtt edzettél, akkor a jelenlegi táplálkozás váltja ki. Nekem anno problémás volt a bőröm, nem is kicsit. Eljártam konditerembe, ahol megtetszett a táplálkozás is. Nekem egy hónap után makulátlan volt az arbőröm, a helyes étkezéstől. Rizs, csirkemell, sok víz, zöldség, gyümölcs és persze a mozgás. Aztán amikor mindezt abba hagytam, ugyan úgy előjött a bőrprobléma. Jelenleg sokat foglalkozom bőrgyógyászati dolgokkal. Én jelenleg azt figyeltem meg, hogy akinek alapban szép bőre van, de pl. nagy mennyiségben visz be fehérjét, annak idővel ragyás lesz az arca, vagy épp a háta. Akinek viszont problémás a bőre, és rá áll erre a "tiszta" táplálkozásra, annak idővel megszépül az arca.
2015. júl. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!