Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy 70 kilós embernek mennyibő...

Egy 70 kilós embernek mennyiből jönne ki a testépítő étrend naponta?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van tapasztalatom étkezés terén. Eddig is edzettem, de átlag magyar kosztot ettem. Nem tudom mire számítsak, nem tudom mennyire drága és esetleg hogyan lehet trükközni.

2015. júl. 2. 12:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyit kihagytam, hogy tömegelés lenne a cél és 16 éves fiú vagyok.
2015. júl. 2. 12:34
 2/3 anonim ***** válasza:

Alsó hangon 1000 forint, de egy rendes étrendhez azért több kell. A testépítő tiszta élelmiszerek ár-érték arányban jobbak, de összességében drágábban jössz ki, mert többet eszel és rendszeresen. Vicces, de az átlag ember nem azért költ kevesebbet kajára, mert a szemét olcsóbb, ellenkezőleg a szemét kaják drágábbak, hanem azért mert az átlag ember NEM ESZIK. Ez kicsit félelmetes is egyébként.


Szerintem kéne egy fél kiló hús, ami eleve egy 700 forint, ehhez jön a rizs, zab, esetleg tojás vagy tejsavófehérje, lenmagolaj, még jobb, ha pluszba használsz halolajat is, zöldség, multivitamin, na meg sütéshez kókuszzsír stb... ezek nem olyan drágák egyenként, de összességében azért viszi a pénzt. Persze lehet spórolni, pl. kevesebb húst eszel, de egy bizonyos szinten túl szerintem nem érdemes csökkenteni a fehérjét, ez amúgy is igaz, ha viszont edzel, akkor 100-120g fehérje szerintem alap ehhez a súlyhoz.

2015. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így képzeltem. Halam van, konzerv formában most elég sok. Kaptam egy ismerőstől. Megpróbálok még szerezni. Kiegészítőkre nem igen szeretnék költeni, inkább szilárd forrásból vinném be.
2015. júl. 2. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!