Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fájdalom a váll és a könyék...

Fájdalom a váll és a könyék közti vonalban, illetve a könyékben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vállízülettől a felkar külső oldalán keresztül (szinte csak egy vékony vonalban) fáj majdnem a könyökömig, illetve a könyököm belső, test felőli része is.


Nagy súlyos guggolásnál jelentkezett először, illetve húzó gyakorlatok negatívjainál.

Rotátor köpeny gyakorlatokat már végzek rá, illetve az alkaromat próbálom erősíteni, és vállmobilitást növelni. Viszont nem igazán van rá hatással... megemeltem az omega3 bevitelt és a C vitamint, illetve be fogok szerezni egy ízületvédőt.


Egyéb ötletek? 19 vagyok, nem valami kiöregedő gyúrós (a legkisebb gúny/lenézés/sértés nélkül).



2015. júl. 2. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne megmutatni szakembernek, nem hiszem, hogy ezt így látatlanba meg lehet válaszolni.
2015. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hanyagold egy ideig azokat a gyakorlatokat, ahol előjön. Pihentesd. Ha nem múlik akkor orvos! Ja, és szedjed azt az izületvédőt, halolajat!

Nekem a koncentrált bicepsznél jön elő hasonló. Csinálok helyette mást.

2015. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem mentem vele dokihoz, hanem jegeltem, majd fokozatosan terheltem rotátor köpeny gyakorlatokkal. Szép fokozatosan panaszmentes lettem, aztán derült égből villámcsapás kezdődtek előlről a fájdalmak. az éjszakák is elviselhetetlenek lettek.

Végül persze kikötöttem a reumatológusnál. Mondta, hogy kiújulásnál sokkal hosszabb a felépülés. Most kapok rá izomlazítót, vákumos fizikoterápiát és gyógytornára járok. Jobb, ha te sem hanyagolod. (Amúgy én sem vagyok vén, ez tipikus sportsérülés)

2015. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!