Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18. hét után milyennek mondhat...

18. hét után milyennek mondható a forma?

Figyelt kérdés

Magammal szemben nagyon kritikus vagyok és nem úgy látom magam mint mások. Ismerősök előtt meg elég hülyén nézne ki mutogatni magam. Mennyi lehet a testzsir százalék? 80 kg vagyok, csak itthon edzek natural.


[link]



2015. júl. 6. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
háát őszintén? szerintem mi is azt látjuk amit te, mármint ha te úgy érzed hogy túl kritikusan látod magad, az nem biztos hogy tényleg túl kritikus, lehet hogy inkább reális. De ez ne vegye el a kedved, folytasd tovább, majd javulni fog.
2015. júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól alakul ez haver, de a mellszőrt csapasd le. :D 22/f. :D Mellé még napozz is kicsit javít az optikán, látványosabb lesz. :D
2015. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
behúztad a hasad?
2015. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lesz az, csak a molinót vesd le.
2015. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mé, kell kétszer kiírni a kérdést?
2015. júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy egy genetikai csoda, az lejött egyből. Arra meg lehetetlen válaszolni, hogy miként alakul a "forma", mivel nem raktál képet a kiindulási pontról.
2015. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Karban, vállban szépen látszik. Tzs olyan 20-25 között lehet.
2015. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!