Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testzsír csökkentésére alkalma...

Testzsír csökkentésére alkalmas kaják, amiket könnyen elkészíthetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy hájas ember, normális testalkatom van, max 15% testzsírral. Sportolok rendszeresen, de az étrendem egy kalap kaka.

Nincsenek nagy izmaim, de nem is vagyok izomtalan, nekem teljesen megfelel ez az alkat, csak szálkás akarok lenni, mert pl a hasizmom csak jó fényviszonyokban látszik.

Napi egyszer van lehetöségem szálkásításra alkalmas fött ételt enni, ami valami sovanz húst jelent rizzsel vagy salátával. Ezen kívül miket kéne ennem, amit nem kell fözni, csak megveszem a boltban és kész? Neten sokmindent írnak, de nem tudom melyik igaz, és melyik nem.

sportolni természetesen fogok a kaja mellett is. Ékezetért bocsi.

Köszi. 18f



2015. júl. 7. 15:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Sovány hús*
2015. júl. 7. 15:46
 2/4 Tyler913 ***** válasza:

Nincs testzsír csökkentésére alkalmas kaja. Csak testzsír csökkentésére alkalmas étrend. A teljes napi tápanyagbeviteled számít. Azt kell tehát kiszámítanod,hogy a napi szinten elfogyasztott ételből származó tápanyagmennyiség megfelel-e a céljaidnak. Mit eszel egy átlagos napon?


Vagy a kérdést úgy kell értelmezni,hogy egyetlen csirke-rizs főtt kaját tudsz enni,és minden mást csak készételként tudnál megoldani? Ha igen,miért?

2015. júl. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert Anyu egyszer foz egy nap, es megkertem, hogy akkor hazikoszt helyett csinaljon csirkemellet vmi rizzsel/zoldseggel, ha nagy adagot is csinal akkor is masfel etkezes jon ki. Meg keveset vagyok itthon, nem tudok mindenhova fott etelt cipelni.:( koszi a valaszt
2015. júl. 7. 23:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy cipelni kell, mert a keszetelt is cipelni kell, hanem sokszor van olyan, hogy nincs idom megsutni magamnak, csak annyira pl h felbontsak 2 konzerv tomhalat es betoljam barnakenyerrel gyorsan. Szval erted... De az meg baromi draga.
2015. júl. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!