Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Xtreme Napalm. Mas tapasztalt...

Xtreme Napalm. Mas tapasztalt mar hasonlot?

Figyelt kérdés

A parom hasznalja es neki nagyon bevalt hiszen tenyleg osztonzi ot, hogy csinalja amit kell a kondiban. Na erre en is nagy boszen kertem a paromat, hogy keverjen nekem is be egy adagot edzes elott. En viszont iszonyatosan rosszul lettem tole. Remegett kezem labam es nem tudtam edzeni normalisan mert a sulyt se birtam tartani. Mas tapasztalt mar hasonlot? Amugy se szeretem az ilyen szereket nem is szedek semmit...L carnitine-t szoktam inni meg feherjet de mast nem.

22/L


2015. júl. 12. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyesmi. Van aki nem bírja.
2015. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HarciCsiga ***** válasza:
Sok voltt neked benne a koffein probald meg fel adaggal
2015. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nagy mennyiségű koffeintől amit tartalmaz meg is lehet halni, ha nincs hozzászokva az ember. Mintha egyszerre meginnál 4 feketekávét mondjuk + lehetsz vagy 50kiló.
2015. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem iszok egyaltalan kavet...es en is a koffeinre gyanakodtam. Illetve nem is normal adagot csinalt eleg keveset tett bele es jol felvizezte. Ezek szerint nekem ez igy is sok volt. Nem is iszok tobbet.
2015. júl. 12. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

koffeinen kívül még más élénkítő szerek is vannak benne, lényegében a hatása, hogy tágítja az ereket, hogy több vér jusson el az izmaidhoz... de mivel tágítja az ereket, ezért a vérnyomás is leesik sok esetben... ezt a szíved erősebb pumpálással fogja ellensúlyozni...

na idáig tart a tudományom, hogy ebből, hogy lesz kézremegés azt nem tudom :) de nekem is az lesz belőle...

+ a csajoknál gyakoribb, hogy pánikrohamot kapnak ilyesmiktől... meg a volt füveseknél, mint nálam :)

2015. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Százhúsz(skizógramm)
2015. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!