Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez a edzésterv?

Jó ez a edzésterv?

Figyelt kérdés

Hétfő:mell bicepsz

Kedd:hát tricepsz

Szerda:láb váll

Csütörtök:pihenő

És igy tovább és ugye a pihenőnap mindig csúszik

Egy hónapig csinálnám ezt tömegnövelés alatt.

Egy izmot nem terhelek meg 48 óráig csak más és más ez igy is baj?. Lasabban fejlődnék vagy csak kicsivel jobban?.



2015. júl. 13. 21:41
 1/5 drogenopfer válasza:
Én lábat nem edzenék mással, de lehet, hogy csak engem merít ki ennyire egy lábedzés. A többi jó. Sokak a mell-tricepsz/hát-bicepszre esküsznek (én is többek között), de ha ez neked bejön, akkor jó.
2015. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 drogenopfer válasza:
Persze ez a felosztás egy alapozó, és egy kezdő osztott (A-B) edzésterv után esedékes, hogy meglegyen a megfelelő agy-izom kapcsolat, meg hogy hozzászokj a terheléshez.
2015. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
has?
2015. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen has minden nap van kivéve pihenő
2015. júl. 13. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Labat ne csinalj vallal .Azt vagy kulon edzd vagy csak hassal .Mivel mikor labazol a ver a labadba arramlik majd igy mikor elkezded a vallat akkor mar kevesebb ver fog aramlani a valladba mivel az nagyobb mennyisetgben a labadban lesz igy nm lehet edzeni.Arra torekedj h minel kozelebbi izomcsoportot edz egy nap .
2015. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!